Opis produktu Zasilacz do wszystkich typów produktów LED Spełnia standardy i wymagania przemysłowe Wbudowane zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe oraz stabilizowane napięcie wyjściowe Filtr EMI - przeciwzakłóceniowe filtry EMI dedykowane są do eliminowania zakłóceń z sieci 230V do poziomu zgodnego z międzynarodowymi normami emisji Niska temperatura pracy Obciążalność do 100% mocy znamionowej Stopień ochrony - IP20 Certyfikaty: CE, ROHS i EMC Cechy produktu...
Opis produktu Zasilacz do wszystkich typów produktów LED Spełnia standardy i wymagania przemysłowe Wbudowane zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe oraz stabilizowane napięcie wyjściowe Filtr EMI - przeciwzakłóceniowe filtry EMI dedykowane są do eliminowania zakłóceń z sieci 230V do poziomu zgodnego z międzynarodowymi normami emisji Niska temperatura pracy Obciążalność do 100% mocy znamionowej Stopień ochrony - IP20 Certyfikaty: CE, ROHS i EMC Cechy produktu Moc 350W Napięcie 12V Symbol 3259 Kod kreskowy EAN 3800157636766 Kod produktu VT-20352 Czas życia 20000g Napięcie wejściowe 220-240V Wyjście DC12V 30A Częstotliwość 50/60Hz Materiał Metal Typ Źródła światła Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP20 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów <,6 Ilość cykli wł/wył >,15000 Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 208x82x32mm Waga produktu 0,62 Objętość 0,002552 Certyfikaty CE, EMC Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Ilość na palecie 1080 Opakowanie zbiorcze 30 Dodatkowe informacje Metalowy ETIM EC002710 Kod CN 8504 10 80 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 350W |
| Napięcie | 12V |
| Symbol | 3259 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157636766 |
| Kod produktu | VT-20352 |
| Czas życia | 20000g |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Wyjście | DC12V 30A |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Materiał | Metal |
| Typ | Źródła światła |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Ilość cykli wł/wył | >,15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 208x82x32mm |
| Waga produktu | 0,62 |
| Objętość | 0,002552 |
| Certyfikaty | CE, EMC |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Ilość na palecie | 1080 |
| Opakowanie zbiorcze | 30 |
| Dodatkowe informacje | Metalowy |
| ETIM | EC002710 |
| Kod CN | 8504 10 80 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Moc | 350W |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".