VTAC3250
3800157630436
134826
Opis produktu Uniwersalny wodoodporny zasilacz LED do wszystkich typów oświetlenia LED Specyfikacje i standardy przemysłowe Z zabezpieczeniem przeciwzwarciowym, zabezpieczeniem przed przeciążeniem i stabilnym napięciem wyjściowym Filtr EMI - przeciwzakłóceniowe filtry EMI dedykowane są do eliminowania zakłóceń z sieci 230V do poziomu zgodnego z międzynarodowymi normami emisji Wysoka wydajność i niska temperatura Testowane przy 100% obciążeniu Stopień ochrony: IP67 Certyfikat...
Opis produktu Uniwersalny wodoodporny zasilacz LED do wszystkich typów oświetlenia LED Specyfikacje i standardy przemysłowe Z zabezpieczeniem przeciwzwarciowym, zabezpieczeniem przed przeciążeniem i stabilnym napięciem wyjściowym Filtr EMI - przeciwzakłóceniowe filtry EMI dedykowane są do eliminowania zakłóceń z sieci 230V do poziomu zgodnego z międzynarodowymi normami emisji Wysoka wydajność i niska temperatura Testowane przy 100% obciążeniu Stopień ochrony: IP67 Certyfikat CE, EMC Cechy produktu Moc 150W Napięcie 12V Symbol 3250 Kod kreskowy EAN 3800157630436 Kod produktu VT-22155 Klasa energetyczna A+ Napięcie wejściowe 230V Wyjście DC 12V Częstotliwość 50Hz Współczynnik mocy >,0,5 Materiał Tworzywo Kolor obudowy Biały Typ Źródła światła Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP67 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Ilość cykli wł/wył >,15000 Warunki pracy -35st +55st Rozmiar 192x62x38mm Waga produktu 0,809 Objętość 0,00077625 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 5 Lat Ilość na palecie 720 Opakowanie zbiorcze 20 ETIM EC002710... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 150W |
| Napięcie | 12V |
| Symbol | 3250 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157630436 |
| Kod produktu | VT-22155 |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Napięcie wejściowe | 230V |
| Wyjście | DC 12V |
| Częstotliwość | 50Hz |
| Współczynnik mocy | >,0,5 |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Źródła światła |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Ilość cykli wł/wył | >,15000 |
| Warunki pracy | -35st +55st |
| Rozmiar | 192x62x38mm |
| Waga produktu | 0,809 |
| Objętość | 0,00077625 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 5 Lat |
| Ilość na palecie | 720 |
| Opakowanie zbiorcze | 20 |
| ETIM | EC002710 |
| Kod CN | 8504 10 80 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Moc | 150W |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".