Opis produktu Elastyczna taśma LED zasilana napięciem 24V Łatwy montaż Wyjątkowo niski pobór mocy Wiele efektów wizualnych w nieskończonej ilości kolorów i odcieni Produkt dostepny w barwach światła od ciepło-białej do zimno białej oraz RGB Dostepne w wykonaniach od IP20 do IP65 Dostępne na napięcie 24V oraz 12V Zastosowanie Doskonałe do oświetlania krawędzi, półek, szafek, belek i wszelkich powierzchni o ograniczonej przestrzeni do instalacji Cechy produktu...
Opis produktu Elastyczna taśma LED zasilana napięciem 24V Łatwy montaż Wyjątkowo niski pobór mocy Wiele efektów wizualnych w nieskończonej ilości kolorów i odcieni Produkt dostepny w barwach światła od ciepło-białej do zimno białej oraz RGB Dostepne w wykonaniach od IP20 do IP65 Dostępne na napięcie 24V oraz 12V Zastosowanie Doskonałe do oświetlania krawędzi, półek, szafek, belek i wszelkich powierzchni o ograniczonej przestrzeni do instalacji Cechy produktu Moc 9W/m Strumień (lm) 1000 lm Barwa światła RGB Kolorowa Temperatura barwowa RGB Kąt świecenia 60° Napięcie 24V Symbol 2591 Kod kreskowy EAN 3800157653008 Kod produktu VT-5050 Klasa energetyczna A++ Kształt Taśma LED Typ modułu LED SMD5050 Czas życia 20000g Ilość LED 60 LED/m. LM / LED 14-16 lm Materiał PCB Typ Źródła światła Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP20 Punkt cięcia Miedziane punkty rozmieszczone co 6 diód LED. Tnij tylko na danej linii cięcia między miedzianymi kropkami. Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów Dekl. Intens. w Kandelach 1187.94 Cd Max. Długość 5m Szerokość 10mm Waga produktu 0,11 Objętość 0,000546 Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 9W/m |
| Strumień (lm) | 1000 lm |
| Barwa światła | RGB Kolorowa |
| Temperatura barwowa | RGB |
| Kąt świecenia | 60° |
| Napięcie | 24V |
| Symbol | 2591 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157653008 |
| Kod produktu | VT-5050 |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Kształt | Taśma LED |
| Typ modułu LED | SMD5050 |
| Czas życia | 20000g |
| Ilość LED | 60 LED/m. |
| LM / LED | 14-16 lm |
| Materiał | PCB |
| Typ | Źródła światła |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Punkt cięcia | Miedziane punkty rozmieszczone co 6 diód LED. Tnij tylko na danej linii cięcia między miedzianymi kropkami. |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <6 |
| Dekl. Intens. w Kandelach | 1187.94 Cd Max. |
| Długość | 5m |
| Szerokość | 10mm |
| Waga produktu | 0,11 |
| Objętość | 0,000546 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 80 |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Rodzaj | Pasek LED |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | RGB |
| Klasa energetyczna | G |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".