VTAC2009
3800230621214
134668
Opis produktu Elastyczna taśma LED na napięcie 12V Szybka i łatwa instalacja Wyjątkowo niski pobór mocy Wiele efektów wizualnych w nieskończonych kolorach i odcieniach Dostępne w różnych kolorach od ciepłej bieli do RGB Wersje IP20 oraz IP65 Zastosowanie Idealny do podświetlenia obramowań, krawędzi, szafek, barów i każdego obszaru z ograniczoną przestrzenią do instalacji Cechy produktu Moc 3,6W/m Strumień (lm) 400 lm Barwa światła Żółta Temperatura...
Opis produktu Elastyczna taśma LED na napięcie 12V Szybka i łatwa instalacja Wyjątkowo niski pobór mocy Wiele efektów wizualnych w nieskończonych kolorach i odcieniach Dostępne w różnych kolorach od ciepłej bieli do RGB Wersje IP20 oraz IP65 Zastosowanie Idealny do podświetlenia obramowań, krawędzi, szafek, barów i każdego obszaru z ograniczoną przestrzenią do instalacji Cechy produktu Moc 3,6W/m Strumień (lm) 400 lm Barwa światła Żółta Temperatura barwowa Żółty Kąt świecenia 120° Napięcie 12V Symbol 2009 Kod kreskowy EAN 3800230621214 Kod produktu VT-3528 Klasa energetyczna A+ Kształt Taśma LED Typ modułu LED SMD3528 Czas życia >20000g Napięcie wejściowe 12V DC Natężenie prądu 0.3A/m. Ilość LED 60 LED/m. LM / LED 5-6lm Materiał PCB Typ Źródła światła Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP20 Punkt cięcia Miedziane punkty rozmieszczone co 3 diody LED. Tnij tylko na danej linii cięcia między miedzianymi kropkami. Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów Dekl. Intens. w Kandelach 127.32 Cd Max. Ilość cykli wł/wył 15000 Warunki pracy -20st +45st Długość 5m Szerokość 8mm Waga produktu 0,1 Objętość 0,0002... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 3,6W/m |
| Strumień (lm) | 400 lm |
| Barwa światła | Żółta |
| Temperatura barwowa | Żółty |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | 12V |
| Symbol | 2009 |
| Kod kreskowy EAN | 3800230621214 |
| Kod produktu | VT-3528 |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Kształt | Taśma LED |
| Typ modułu LED | SMD3528 |
| Czas życia | >20000g |
| Napięcie wejściowe | 12V DC |
| Natężenie prądu | 0.3A/m. |
| Ilość LED | 60 LED/m. |
| LM / LED | 5-6lm |
| Materiał | PCB |
| Typ | Źródła światła |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Punkt cięcia | Miedziane punkty rozmieszczone co 3 diody LED. Tnij tylko na danej linii cięcia między miedzianymi kropkami. |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <6 |
| Dekl. Intens. w Kandelach | 127.32 Cd Max. |
| Ilość cykli wł/wył | 15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Długość | 5m |
| Szerokość | 8mm |
| Waga produktu | 0,1 |
| Objętość | 0,0002 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Ilość na palecie | 8000 |
| Opakowanie zbiorcze | 80 |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Żółta |
| Rodzaj | Pasek LED |
| Klasa energetyczna | G |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".