VTAC2624
3800157654661
134789
Opis produktu Elastyczna taśma LED zasilana napięciem 24V Podwójny podkład PCB Rolka 10mb Produkt dostepny w barwach światła 3000K,4000K, 6400K Zastosowanie Doskonałe do oświetlania krawędzi, półek, sufitow, szafek, belek i wszelkich powierzchni o ograniczonej przestrzeni do instalacji Cechy produktu Moc 7,2W/m Strumień (lm) 600 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 6400K Kąt świecenia 120° Napięcie 24V Symbol 2624 Kod kreskowy EAN...
Opis produktu Elastyczna taśma LED zasilana napięciem 24V Podwójny podkład PCB Rolka 10mb Produkt dostepny w barwach światła 3000K,4000K, 6400K Zastosowanie Doskonałe do oświetlania krawędzi, półek, sufitow, szafek, belek i wszelkich powierzchni o ograniczonej przestrzeni do instalacji Cechy produktu Moc 7,2W/m Strumień (lm) 600 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 6400K Kąt świecenia 120° Napięcie 24V Symbol 2624 Kod kreskowy EAN 3800157654661 Kod produktu VT-2835 Kształt Taśma LED Typ modułu LED SMD2835 Czas życia 20000g Napięcie wejściowe 24V Natężenie prądu 0,6A Ilość LED 1200 LM / LED 5-6lm CRI 80+ Materiał PCB Typ Źródła światła Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP20 Punkt cięcia Tnij tylko na danej linii cięcia między miedzianymi kropkami. Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów Długość 10m Szerokość 10mm Waga produktu 0,17 Objętość 0,0000559 Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Opakowanie zbiorcze 160 ETIM EC001959 Kod CN 8539 50 00 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 7,2W/m |
| Strumień (lm) | 600 lm |
| Barwa światła | Zimna |
| Temperatura barwowa | 6400K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | 24V |
| Symbol | 2624 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157654661 |
| Kod produktu | VT-2835 |
| Kształt | Taśma LED |
| Typ modułu LED | SMD2835 |
| Czas życia | 20000g |
| Napięcie wejściowe | 24V |
| Natężenie prądu | 0,6A |
| Ilość LED | 1200 |
| LM / LED | 5-6lm |
| CRI | 80+ |
| Materiał | PCB |
| Typ | Źródła światła |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Punkt cięcia | Tnij tylko na danej linii cięcia między miedzianymi kropkami. |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <6 |
| Długość | 10m |
| Szerokość | 10mm |
| Waga produktu | 0,17 |
| Objętość | 0,0000559 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 160 |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Rodzaj | Pasek LED |
| Klasa energetyczna | F |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".