VTAC2574
3800157639347
134754
Opis produktu Wbudowany czujnik ruchu Zasilanie bateryjne 4xAAA Łatwa instalacja Zastosowanie Może być zainstalowany w dowolnym miejscu, gdzie potrzebujesz dodatkowego światła. Szafy, szafki, kanapy, łóżka, meble itp Cechy produktu Moc 2,4W Strumień (lm) 200 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Napięcie 6V Symbol 2574 Kod kreskowy EAN 3800157639347 Kod produktu VT-8082 Kształt Taśma LED Typ modułu LED SMD2835...
Opis produktu Wbudowany czujnik ruchu Zasilanie bateryjne 4xAAA Łatwa instalacja Zastosowanie Może być zainstalowany w dowolnym miejscu, gdzie potrzebujesz dodatkowego światła. Szafy, szafki, kanapy, łóżka, meble itp Cechy produktu Moc 2,4W Strumień (lm) 200 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Napięcie 6V Symbol 2574 Kod kreskowy EAN 3800157639347 Kod produktu VT-8082 Kształt Taśma LED Typ modułu LED SMD2835 Napięcie wejściowe 5V DC Typ Źródła światła Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP65 Pojemność baterii 4xAAA (Not Included) Typ czujnika Czujnik ruchu Odległość detekcji 2-5 m Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów Dekl. Intens. w Kandelach 63.6 Cd Max. Ilość cykli wł/wył >15000 Warunki pracy -20st +45st Długość 1m Rozmiar 1m. Waga produktu 0,106 Objętość 0,001008 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Wydajność lm/W 85 lm/W Opakowanie zbiorcze 50 Dodatkowe informacje Taśma dwustronna 3M ETIM EC001959 Kod CN 8539 50 00 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 2,4W |
| Strumień (lm) | 200 lm |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Napięcie | 6V |
| Symbol | 2574 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157639347 |
| Kod produktu | VT-8082 |
| Kształt | Taśma LED |
| Typ modułu LED | SMD2835 |
| Napięcie wejściowe | 5V DC |
| Typ | Źródła światła |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Pojemność baterii | 4xAAA (Not Included) |
| Typ czujnika | Czujnik ruchu |
| Odległość detekcji | 2-5 m |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <6 |
| Dekl. Intens. w Kandelach | 63.6 Cd Max. |
| Ilość cykli wł/wył | >15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Długość | 1m |
| Rozmiar | 1m. |
| Waga produktu | 0,106 |
| Objętość | 0,001008 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 85 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Dodatkowe informacje | Taśma dwustronna 3M |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Rodzaj | Pasek LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".