Opis produktu Chip LED SAMSUNG Jednolita linia świetlna Wykonany z wytrzymałego, odpornego na promieniowanie UV PVC IP68 Bezpieczne napięcie 12V Dostępne kable zasilające, łączniki, zaślepki Zastosowanie Idealny do tworzenia ciekawych kompozycji wewnątrz oraz na zewnątrz budynków Cechy produktu Moc 10W/m Strumień (lm) 300 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 5000K Kąt świecenia 120° Napięcie 12V Symbol 328 Kod kreskowy EAN...
Opis produktu Chip LED SAMSUNG Jednolita linia świetlna Wykonany z wytrzymałego, odpornego na promieniowanie UV PVC IP68 Bezpieczne napięcie 12V Dostępne kable zasilające, łączniki, zaślepki Zastosowanie Idealny do tworzenia ciekawych kompozycji wewnątrz oraz na zewnątrz budynków Cechy produktu Moc 10W/m Strumień (lm) 300 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 5000K Kąt świecenia 120° Napięcie 12V Symbol 328 Kod kreskowy EAN 3800157637619 Kod produktu VT-55 Seria Neony Klasa energetyczna A+ Kształt Neon Typ modułu LED SAMSUNG Czas życia 30000g Napięcie wejściowe DC:12V Natężenie prądu 0.8A/m. Ilość LED 120 LED/m. CRI 80+ Typ Źródła światła Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP65 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów Dekl. Intens. w Kandelach 95.4 Cd Max. Ilość cykli wł/wył 15000 Warunki pracy -20st +60st Długość 5m Rozmiar 5x12mm Waga produktu 0,65 Objętość 0,001458 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 3 Lata Ilość na palecie 3200 Opakowanie zbiorcze 200 ETIM EC001959 Kod CN 8539 50 00 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 10W/m |
| Strumień (lm) | 300 lm |
| Barwa światła | Zimna |
| Temperatura barwowa | 5000K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | 12V |
| Symbol | 328 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157637619 |
| Kod produktu | VT-55 |
| Seria | Neony |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Kształt | Neon |
| Typ modułu LED | SAMSUNG |
| Czas życia | 30000g |
| Napięcie wejściowe | DC:12V |
| Natężenie prądu | 0.8A/m. |
| Ilość LED | 120 LED/m. |
| CRI | 80+ |
| Typ | Źródła światła |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <6 |
| Dekl. Intens. w Kandelach | 95.4 Cd Max. |
| Ilość cykli wł/wył | 15000 |
| Warunki pracy | -20st +60st |
| Długość | 5m |
| Rozmiar | 5x12mm |
| Waga produktu | 0,65 |
| Objętość | 0,001458 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Ilość na palecie | 3200 |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Rodzaj | Neon LED |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".