VTAC2612
3800157654548
134777
Opis produktu Elastyczny neon do tworzenia nowoczesnych kompozycji oświetleniowych Długość 10 metrów Duża gęstość 126LED/metr, dla uzyskania efektu lini świetlenej Dostępne profile aluminiowe ułatwiające montaż Produkt dostepny w barwach światła 3000K,4000K, 6000K oraz w wielu odmianach kolorystycznych Swoboda cięcia co 5cm Nie wymaga zaślepki końcowej Zastosowanie Doskonałe do zastosowań zewnętrznych Cechy produktu Moc 6,5W/m Strumień (lm) 260 lm Barwa światła...
Opis produktu Elastyczny neon do tworzenia nowoczesnych kompozycji oświetleniowych Długość 10 metrów Duża gęstość 126LED/metr, dla uzyskania efektu lini świetlenej Dostępne profile aluminiowe ułatwiające montaż Produkt dostepny w barwach światła 3000K,4000K, 6000K oraz w wielu odmianach kolorystycznych Swoboda cięcia co 5cm Nie wymaga zaślepki końcowej Zastosowanie Doskonałe do zastosowań zewnętrznych Cechy produktu Moc 6,5W/m Strumień (lm) 260 lm Barwa światła Ciepła Temperatura barwowa 3000K Kąt świecenia 120° Napięcie 24V Symbol 2612 Kod kreskowy EAN 3800157654548 Kod produktu VT-554 Seria Neony Klasa energetyczna A++ Kształt Neon Typ modułu LED SMD2835 Napięcie wejściowe 24V Natężenie prądu 0,27A Ilość LED 1260 CRI 80+ Materiał Silikon Typ Oświetlenie zewnętrzne Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP68 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów Warunki pracy -20st +60st Długość 8mm Rozmiar 8mm Rozmiar montażowy 8mm Waga produktu 2,3 Objętość 0,0007049 Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Opakowanie zbiorcze 50 ETIM EC001959 Kod CN 8539 50 00 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 6,5W/m |
| Strumień (lm) | 260 lm |
| Barwa światła | Ciepła |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | 24V |
| Symbol | 2612 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157654548 |
| Kod produktu | VT-554 |
| Seria | Neony |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Kształt | Neon |
| Typ modułu LED | SMD2835 |
| Napięcie wejściowe | 24V |
| Natężenie prądu | 0,27A |
| Ilość LED | 1260 |
| CRI | 80+ |
| Materiał | Silikon |
| Typ | Oświetlenie zewnętrzne |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <6 |
| Warunki pracy | -20st +60st |
| Długość | 8mm |
| Rozmiar | 8mm |
| Rozmiar montażowy | 8mm |
| Waga produktu | 2,3 |
| Objętość | 0,0007049 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Rodzaj | Neon LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".