Opis produktu Neon zasilany napięciem 24V Dostępne barwy 3000K, 4000K, 6000K, NIEBIESKI, CZERWONY, ZIELONY, ŻÓŁTY, RÓŻOWY, FIOLETOWY Zastosowanie Zewnętrzne i wewnętrzne iluminacje świetlne Cechy produktu Moc 8W/m Strumień (lm) 320 lm Barwa światła Fioletowa Temperatura barwowa Fioletowy Kąt świecenia 160° Napięcie 24V Symbol 2531 Kod kreskowy EAN 3800157619547 Kod produktu VT-555 Seria Neony...
Opis produktu Neon zasilany napięciem 24V Dostępne barwy 3000K, 4000K, 6000K, NIEBIESKI, CZERWONY, ZIELONY, ŻÓŁTY, RÓŻOWY, FIOLETOWY Zastosowanie Zewnętrzne i wewnętrzne iluminacje świetlne Cechy produktu Moc 8W/m Strumień (lm) 320 lm Barwa światła Fioletowa Temperatura barwowa Fioletowy Kąt świecenia 160° Napięcie 24V Symbol 2531 Kod kreskowy EAN 3800157619547 Kod produktu VT-555 Seria Neony Kształt Neon Czas życia 20000g Napięcie wejściowe 24V DC Ilość LED 120szt/m. Typ Źródła światła Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP65 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów <,6 Dekl. Intens. w Kandelach 61.6 Cd Max. Ilość cykli wł/wył 15000 Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 9x16,5mm FPC mm 7.5 mm Jacket Dia 9 x16.5 mm Waga produktu 2,4 Objętość 0,000625 Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Ilość na palecie 1500 Opakowanie zbiorcze 5 Dodatkowe informacje Rolka 10 m ETIM EC001959 Kod CN 8539 50 00 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 8W/m |
| Strumień (lm) | 320 lm |
| Barwa światła | Fioletowa |
| Temperatura barwowa | Fioletowy |
| Kąt świecenia | 160° |
| Napięcie | 24V |
| Symbol | 2531 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157619547 |
| Kod produktu | VT-555 |
| Seria | Neony |
| Kształt | Neon |
| Czas życia | 20000g |
| Napięcie wejściowe | 24V DC |
| Ilość LED | 120szt/m. |
| Typ | Źródła światła |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Dekl. Intens. w Kandelach | 61.6 Cd Max. |
| Ilość cykli wł/wył | 15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 9x16,5mm |
| FPC mm | 7.5 mm |
| Jacket Dia | 9 x16.5 mm |
| Waga produktu | 2,4 |
| Objętość | 0,000625 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Ilość na palecie | 1500 |
| Opakowanie zbiorcze | 5 |
| Dodatkowe informacje | Rolka 10 m |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Rodzaj | Neon LED |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Fioletowa |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".