VTAC2514
3800157605670
134722
Opis produktu Neon zasilany napięciem 24V Długość 10 metrów Dostępne barwy 3000K, 4000K, 6000K, NIEBIESKI, CZERWONY, ZIELONY, ŻÓŁTY, RÓŻOWY, FIOLETOWY Zastosowanie Zewnętrzne i wewnętrzne iluminacje świetlne Cechy produktu Moc 8W/m Strumień (lm) 320 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Kąt świecenia 160° Napięcie 24V Symbol 2514 Kod kreskowy EAN 3800157605670 Kod produktu VT-555...
Opis produktu Neon zasilany napięciem 24V Długość 10 metrów Dostępne barwy 3000K, 4000K, 6000K, NIEBIESKI, CZERWONY, ZIELONY, ŻÓŁTY, RÓŻOWY, FIOLETOWY Zastosowanie Zewnętrzne i wewnętrzne iluminacje świetlne Cechy produktu Moc 8W/m Strumień (lm) 320 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Kąt świecenia 160° Napięcie 24V Symbol 2514 Kod kreskowy EAN 3800157605670 Kod produktu VT-555 Seria Neony Kształt Neon Czas życia 20000g Napięcie wejściowe 24V CRI 80+ Typ Źródła światła Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP65 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów <,6 Ilość cykli wł/wył 15000 Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 9x16,5mm FPC mm 7.5 mm Jacket Dia 9 x16.5 mm Waga produktu 2,5 Objętość 0,000625 Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Ilość na palecie 180 Opakowanie zbiorcze 5 Dodatkowe informacje Rolka 10 m ETIM EC001959 Kod CN 8539 50 00 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 8W/m |
| Strumień (lm) | 320 lm |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Kąt świecenia | 160° |
| Napięcie | 24V |
| Symbol | 2514 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157605670 |
| Kod produktu | VT-555 |
| Seria | Neony |
| Kształt | Neon |
| Czas życia | 20000g |
| Napięcie wejściowe | 24V |
| CRI | 80+ |
| Typ | Źródła światła |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Ilość cykli wł/wył | 15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 9x16,5mm |
| FPC mm | 7.5 mm |
| Jacket Dia | 9 x16.5 mm |
| Waga produktu | 2,5 |
| Objętość | 0,000625 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Ilość na palecie | 180 |
| Opakowanie zbiorcze | 5 |
| Dodatkowe informacje | Rolka 10 m |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Rodzaj | Neon LED |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".