Dioda LED COB 20 W, 230 V (ciepła) + pasta silver. LXLED20C230
Indeks:
LXLED20C230
ID:
178997
Wyślij
Dioda LED COB 20 W, 230 V (ciepła) + pasta silver. LXLED20C230 5 1 5 1
2 lata
Dioda LED COB 20 W, 230 V (ciepła) + pasta silver.
Mocna i niezawodna dioda LED, przeznaczona do naświetlaczy.
Nowoczesna technologia
Niezawodność
Pasta w zestawie
  • Napięcie zasilania: AC 180 - 240 V
  • Prąd: 90 mA
  • Moc: 20 W
  • Barwa światła: Biała ciepła
  • Temperatura barwowa: 3000K - 3500K
  • Kąt świecenia: 170°
  • Temperatura pracy: -65°C ~ 60°C
  • Żywotność: 100000 godzin (przy temperaturze struktury do 60°C)
  • Wymiary: 40 x 60 x 4 mm
  • Rozstaw otworów: 34 x 34 mm