Dioda LED COB 10W, swiatło ciepłe białe + pasta silver. LXLED10C
Indeks:
LXLED10C
ID:
178975
PS Dioda LED COB 10W (ciepła) + pasta silver. Diody LED w technologii COB (chip on board) to obecnie najbardziej intensywnie rozwijająca się technologia LED. Jej ogromną zaletą jest to, że umożliwia ona wykonanie wyjątkowo płaskich części zawierających chipy. Diody LED COB wyróżniają się wśród innych przede wszystkim w pełni płynnym światłem i jednolitą barwą. Są one także odporne na duże wahania napięcia i prąd udarowy. Są to elementy o najwyższej niezawodności, do trudnych i wymagających...
Wyślij
Dioda LED COB 10W, swiatło ciepłe białe + pasta silver. LXLED10C 5 1 5 1
2 lata
PS Dioda LED COB 10W (ciepła) + pasta silver.
  • Napięcie zasilania: 30 - 36 V DC
  • Prąd: 300 mA
  • Moc: 10 W
  • Barwa światła: Biała ciepła
  • Temperatura barwowa: 3000 K
  • Kąt świecenia: 170 stopni
  • Temperatura pracy: -65 .... 60 stopni C
  • Żywotność: 100000 godzin przy temperaturze struktury do 60 stopni C
  • Wymiary: 20 x 20 x 3 mm