DIODA LED COB 10W 12V, światło zimne białe + pasta silver. LXLED10Z12
Indeks:
LXLED10Z12
EAN:
ID:
178980
PS DIODA LED COB 10W 12V (zimna) + pasta silver. Diody LED w technologii COB (chip on board) to obecnie najbardziej intensywnie rozwijająca się technologia LED. Jej ogromną zaletą jest to, że umożliwia ona wykonanie wyjątkowo płaskich części zawierających chipy. Diody LED COB wyróżniają się wśród innych przede wszystkim w pełni płynnym światłem i jednolitą barwą. Są one także odporne na duże wahania napięć i prąd udarowy. Są to elementy o najwyższej niezawodności, do trudnych i wymagających...
Wyślij
DIODA LED COB 10W 12V, światło zimne białe + pasta silver. LXLED10Z12 5 1 5 1
2 lata
PS DIODA LED COB 10W 12V (zimna) + pasta silver.
  • Napięcie zasilania: 8 - 13 V DC
  • Prąd: 900 mA
  • Moc: 10 W
  • Barwa światła: Biała zimna
  • Temperatura barwowa: 6000 - 6500 K
  • Kąt świecenia: 170 stopni
  • Temperatura pracy: -65 .... 60 stopni C
  • Wymiary: 20 x 20 x 3 mm