DIODA LED COB 10W 12V, światło ciepłe białe + pasta silver. LXLED10C12
Indeks:
LXLED10C12
EAN:
ID:
178979
PS DIODA LED COB 10W 12V (ciepła) + pasta silver. Diody LED w technologii COB (chip on board) to obecnie najbardziej intensywnie rozwijająca się technologia LED. Jej ogromną zaletą jest to, że umożliwia ona wykonanie wyjątkowo płaskich części zawierających chipy. Diody LED COB wyróżniają się wśród innych przede wszystkim w pełni płynnym światłem i jednolitą barwą. Są one także odporne na duże wahania napięć i prąd udarowy. Są to elementy o najwyższej niezawodności, do trudnych i...
Wyślij
DIODA LED COB 10W 12V, światło ciepłe białe + pasta silver. LXLED10C12 5 1 5 1
2 lata
PS DIODA LED COB 10W 12V (ciepła) + pasta silver.
  • Napięcie zasilania: 8 - 13 V DC
  • Prąd: 900 mA
  • Moc: 10 W
  • Barwa światła: Biała ciepła
  • Temperatura barwowa: 3000 K
  • Kąt świecenia: 170 stopni
  • Temperatura pracy: -65 .... 60 stopni C
  • Żywotność: 100000 godzin przy temperaturze struktury do 60 stopni C
  • Wymiary: 20 x 20 x 3 mm