Dioda COB 100 W Premium, światło zimne białe + pasta silver. LXLED100ZHQ
Indeks:
LXLED100ZHQ
Wyślij
Dioda COB 100 W Premium, światło zimne białe + pasta silver. LXLED100ZHQ 5 1 5 1
2 lata
Dioda COB 100 W Premium, światło zimne białe + pasta silver.
Mocna i niezawodna dioda LED, przeznaczona do naświetlaczy.
Nowoczesna technologia
Niezawodność
Pasta w zestawie
Wysoka jakość
  • Napięcie zasilania: 30 - 36 V DC
  • Prąd: 3000 mA
  • Moc: 100 W
  • Barwa światła: Biała zimna
  • Temperatura barwowa: 6000 K
  • Jasność świecenia: 10000 - 10500 lm
  • Kąt świecenia: 170°
  • Temperatura pracy: -65°C ~ 60°C
  • Żywotność: 100000 godzin (przy temperaturze struktury do 60°C)
  • Podstawa: Miedziano-mosiężna
  • Połączenia chipów: Podwójne, czyste złoto
  • Wielkość pojedyńczej struktury świecącej: 35 mils
  • Wymiary: 40 x 56 x 4,4 mm