Dioda COB 100 W Premium, światło ciepłe białe + pasta silver. LXLED100CHQ
Indeks:
LXLED100CHQ
Więcej szczegółów
Lamex
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Dioda COB 100 W Premium, światło ciepłe białe + pasta silver. LXLED100CHQ 5 1 5 1
2 lata
Dioda COB 100 W Premium, światło ciepłe białe + pasta silver.
Mocna i niezawodna dioda LED, przeznaczona do naświetlaczy.
Nowoczesna technologia
Niezawodność
Pasta w zestawie
Wysoka jakość
  • Napięcie zasilania: DC 30 - 36 V
  • Prąd: 3000 mA
  • Moc: 100 W
  • Barwa światła: Biała ciepła
  • Temperatura barwowa: 3000K - 3500K
  • Żywotność: 100000 godzin (przy temperaturze struktury do 60°C)
  • Temperatura pracy: -65°C ~ 60°C
  • Podstawa: Miedziano-mosiężna
  • Połączenia chipów: Podwójne, czyste złoto
  • Wielkość pojedyńczej struktury świecącej: 35 mils
  • Wymiary: 40 x 56 x 4,4 mm