Rurki termokurczliwe | Cena | Hurtownia elektryczna - E-DOMUS
Promocja Koszulka gratis od 250zł Logi Mowion By Kanlux

Rurki termokurczliwe ID: 231

Siatka
Lista
średnia ocen: 4,43
Zobacz

RTS-50/25

RTS - Rurki termokurczliwe samogasnące  50 / 25 Nadaje się do celów izolacyjnych, ochronnych, identyfikacyjnych oraz do  tworzenia wiązek. Znajduje szerokie zastosowanie w elektronice,  telekomunikacji jak również przemyśle motoryzacyjnym.

średnia ocen: 4,60
Zobacz

RTS-38/19

RTS - Rurki termokurczliwe samogasnące  38 / 19 Nadaje się do celów izolacyjnych, ochronnych, identyfikacyjnych oraz do  tworzenia wiązek. Znajduje szerokie zastosowanie w elektronice,  telekomunikacji jak również przemyśle motoryzacyjnym.

średnia ocen: 4,86
Zobacz

RTS-19/9,5

RTS - Rurki termokurczliwe samogasnące  19 / 9.5 Nadaje się do celów izolacyjnych, ochronnych, identyfikacyjnych oraz do  tworzenia wiązek. Znajduje szerokie zastosowanie w elektronice,  telekomunikacji jak również przemyśle motoryzacyjnym.

średnia ocen: 4,74
Zobacz

RTS-25/12,7

RTS - Rurki termokurczliwe samogasnące  25 / 12.7 Nadaje się do celów izolacyjnych, ochronnych, identyfikacyjnych oraz do  tworzenia wiązek. Znajduje szerokie zastosowanie w elektronice,  telekomunikacji jak również przemyśle motoryzacyjnym.

średnia ocen: 4,73
Zobacz

RTS-12,7/6,4

RTS - Rurki termokurczliwe samogasnące  12.7 / 6.4 Nadaje się do celów izolacyjnych, ochronnych, identyfikacyjnych oraz do  tworzenia wiązek. Znajduje szerokie zastosowanie w elektronice,  telekomunikacji jak również przemyśle motoryzacyjnym.

średnia ocen: 4,80
Zobacz

RTS 9,5/4,8

RTS - Rurki termokurczliwe samogasnące  9,5 / 4,8  Nadaje się do celów izolacyjnych, ochronnych, identyfikacyjnych oraz do  tworzenia wiązek. Znajduje szerokie zastosowanie w elektronice,  telekomunikacji jak również przemyśle motoryzacyjnym.

średnia ocen: 4,77
Zobacz

RTS 1,6/0,8

RTS - Rurki termokurczliwe samogasnące  1.6 / 0.8 Nadaje się do celów izolacyjnych, ochronnych, identyfikacyjnych oraz do  tworzenia wiązek. Znajduje szerokie zastosowanie w elektronice,  telekomunikacji jak również przemyśle motoryzacyjnym.

średnia ocen: 4,51
Zobacz

RTS 2,4/1,2

RTS - Rurki termokurczliwe samogasnące 2.4/ 1.2 Nadaje się do celów izolacyjnych, ochronnych, identyfikacyjnych oraz do  tworzenia wiązek. Znajduje szerokie zastosowanie w elektronice,  telekomunikacji jak również przemyśle motoryzacyjnym.

średnia ocen: 4,96
Zobacz

RTS 6,4/3,2

RTS - Rurki termokurczliwe samogasnące  6.4 / 3.2 Nadaje się do celów izolacyjnych, ochronnych, identyfikacyjnych oraz do  tworzenia wiązek. Znajduje szerokie zastosowanie w elektronice,  telekomunikacji jak również przemyśle motoryzacyjnym.

średnia ocen: 4,58
Zobacz

RTS 4,8/2,4

RTS - Rurki termokurczliwe samogasnące 4.8/ 2.4 Nadaje się do celów izolacyjnych, ochronnych, identyfikacyjnych oraz do  tworzenia wiązek. Znajduje szerokie zastosowanie w elektronice,  telekomunikacji jak również przemyśle motoryzacyjnym.

średnia ocen: 4,99
Zobacz

RTS 3,2/1,6

RTS - Rurki termokurczliwe samogasnące 3.2/ 1.6 Nadaje się do celów izolacyjnych, ochronnych, identyfikacyjnych oraz do  tworzenia wiązek. Znajduje szerokie zastosowanie w elektronice,  telekomunikacji jak również przemyśle motoryzacyjnym.

Korzystając ze sklepu internetowego E-DOMUS wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronach Polityka Prywatności i Cookiesoraz w naszym Regulaminie

Akceptuj Więcej informacji Zamknij