WF015
5903332582471
162388
Rozdzielacz Rozgałęźnik Zapalniczki 3 Gniazda 1xUSB Jeśli brakuje Ci dodatkowych gniazd zapalniczki w samochodzie, lub jeśli potrzebne jest Ci wejście USB i jednocześnie gniazdo zapalniczki Rozdzielacz Zapalniczki z kablem DPM jest doskonałym rozwiązaniem. Rozdzielacz wyposażony jest w 3 gniazda zapalniczki o napięciu 12-24 V oraz 1 gniazdo USB o napięciu 5V max. 2,1A. Do rozdzielacza można podłączyć każde urządzenie, które korzysta z zasilania gniazdem zapalniczki np. odtwarzacze muzyki,...
Rozdzielacz Rozgałęźnik Zapalniczki 3 Gniazda 1xUSB Jeśli brakuje Ci dodatkowych gniazd zapalniczki w samochodzie, lub jeśli potrzebne jest Ci wejście USB i jednocześnie gniazdo zapalniczki Rozdzielacz Zapalniczki z kablem DPM jest doskonałym rozwiązaniem. Rozdzielacz wyposażony jest w 3 gniazda zapalniczki o napięciu 12-24 V oraz 1 gniazdo USB o napięciu 5V max. 2,1A. Do rozdzielacza można podłączyć każde urządzenie, które korzysta z zasilania gniazdem zapalniczki np. odtwarzacze muzyki, transmitery FM. Dodatkowo dzięki gniazdu USB można bezproblemowo podłączyć telefon lub inne urządzenie elektroniczne. Rozgałęźnik wyposażony jest w kabel, który pozwala na położenie go w dowolnym miejscu. Długość przewodu wynosi 52 cm.Zabezpieczenie Rozgałęźnik posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem. Odcina prąd w razie przeciążenia by nie uszkodzić instalacji samochodowej oraz żeby nic się nie stało z sprzętem elektronicznym.Specyfikacja techniczna3 gniazda zapalniczki1 x gniazdo USB (DC 5 V, max. 2,1 A)Długość przewodu: 52 cmStopień ochrony: IP20Zabezpieczenie przed przeciążeniemKolor: czarnyOpakowanie: blister Kod towaru WF015 Podatek VAT 23% Waga 0,1100 kg Waga netto 0,1000 kg Symbol C.10.00 Akcesoria samochodowe EAN 5903332582471 Kolor U kolor... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Kod towaru | WF015 |
| Podatek VAT | 23% |
| Waga | 0,1100 kg |
| Waga netto | 0,1000 kg |
| Symbol | C.10.00 Akcesoria samochodowe |
| EAN | 5903332582471 |
| Kolor U | kolor |
| Rodzaj osprzętu | samochodowy |
| Napięcie wyjściowe | DC 12-24 V |
| Obciążenie | 4 A |
| Ilość gniazd U | 3 + 1 x USB |
| Filtr przeciążeniowy | tak |
| Zasilanie | DC 12-24 V |
| Stopień ochrony U | IP20 |
| Moc u | 48 W |
| Opakowanie | blister |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".