Przekaźnik 4120 12V 30/80A, samochodowy. LAMEX LXP426/80
Indeks:
LXP426/80
EAN:
ID:
247435
Przekaźnik 4120 12V 30/80A, samochodowy. Samochodowy przekaźnik zwierno-rozwierny Przykładowe zastosowania blokada zapłonu autoalarm instalacje gazowe włączanie świateł, halogenów itp. automatyczny włącznik świateł Typ przekaźnika: Elektromagnetyczny Konfiguracja styków: SPDT...
Więcej szczegółów
Lamex
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Produkt sprzedawany w wielokrotności: 25
Przekaźnik 4120 12V 30/80A, samochodowy. LAMEX LXP426/80 5 1 5 1
2 lata
Przekaźnik 4120 12V 30/80A, samochodowy.
Samochodowy przekaźnik zwierno-rozwierny
Przykładowe zastosowania
  • blokada zapłonu
  • autoalarm
  • instalacje gazowe
  • włączanie świateł, halogenów itp.
  • automatyczny włącznik świateł
  • Typ przekaźnika: Elektromagnetyczny
  • Konfiguracja styków: SPDT
  • Napięcie cewki nominalne: DC 12 V
  • Rezystancja cewki: 72 Ohm
  • Napięcie przełączane: DC 24 V (max)
  • Materiał styku: AgCdO
  • Wymiary zewnętrzne (bez styków): 28 x 28 x 25 mm (dł. x szer. x wys.)
  • Prąd przełączany maksymalny: 80 A