Monitor samochodowy zagłówkowy led 12cali hdmi usb sd fm wifi 12v NVOX DV1200AN
Indeks:
ANPL-NVOX DV1200AN
Więcej szczegółów
NVOX
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Monitor samochodowy zagłówkowy led 12cali hdmi usb sd fm wifi 12v NVOX DV1200AN 5 1 5 1
2 lata
- CLASS+ - seria urządzeń wyróżniająca się najwyższą jakością
- markowa matryca Digital LED Hi-Contrast o podwyższonej jasności, kontraście oraz ostrości
- najwyższej rozdzielczości ekran FULLHD LED 1920 x 1080 px
- transmiter FM pozwalający emitować dźwięk za pośrednictwem radia samochodowego
- wbudowane głośniki
- wbudowane WIFI
- Bluetooth
- przeglądarka internetowa
- pasuje do zagłówków prostych oraz regulowanych elektrycznie
- łatwy montaż bez konieczności wyciągania zagłówka
- zasilanie z instalacji (12V DC)
• matryca LED 12 cali HI-Contrast
• jasność 300 cd/m2
• kontrast 1000:1
• rozdzielczość FULLHD LED 1920 x 1080 px
• format 16:9
• kąt widzenia: 90° w pionie i poziomie
• matryca błyszcząca
• dotyk pojemnościowy
• systemy: Auto/PAL/NTSC
• system operacyjny Android 5.1 O.S
• procesor: Cortex A53 8 cores
• pamięć RAM 1GB DDR3
• wbudowana pamięć wewnętrzna 12GB
• wbudowane Wi-Fi 802.1.1 b/g/n
• transmiter FM
• Bluetooth
• menu w języku: polskim, angielskim, portugalskim, francuskim, włoskim, niemieckim, rosyjskim
• obsługiwane formaty plików:
• AUDIO -MP3, WMA, AAC
• VIDEO - AVI, MKV, MP4, MOV, MPG, 3GP, FLV
• OBRAZY - JPG, JEPG, GIF
• wyjście słuchawkowe
• wejście VIDEO
• wejście HDMI
• wejście AUDIO (L/P)
• wyjście AUDIO (L/P)
• wejście USB
• wejście SD (max. 64GB)
• zasilanie: DC 12V - bezpośrednie podłączenie pod instalację
• pobór mocy 12W
• regulowany uchwyt do montażu na zagłówku
• regulowana odległość od zagłówka
• wymiary: szer. 290mm x wys. 1187mm x gr. 25mm
• waga: ok. 750 g
• temperatura pracy: -20°C - 60°C
• kolor: czarny
w zestawie: - monitor zagłówkowy, - kabel zasilający 12V i AV, - komplet redukcji do prętów zagłówka, - instrukcja obsługi, - gwarancja 12 m-cy, - paragon lub Faktura VAT