Antena CB SIRIO TITANIUM-1500/NE SIRIO LXCB589
Indeks:
LXCB589
Więcej szczegółów
Sirio
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Antena CB SIRIO TITANIUM-1500/NE SIRIO LXCB589 5 1 5 1
2 lata
Antena CB SIRIO TITANIUM-1500/NE.
  • Impedancja: 50 Ohm
  • Moc: 250 W
  • Długość: 1420 mm