Antena CB SIRIO SUPER CARBONIUM-27 140cm SIRIO LXCB80
Indeks:
LXCB80
EAN:
ID:
188729
Antena CB SIRIO SUPER CARBONIUM-27 140cm. Bardzo solidna antena średniej klasy firmy SIRIO. Antena samochodowa CB o dobrych właściwościach mechanicznych i elektrycznych Wykonane z dużą starannością i dbałością o walory estetyczne. Pasmo: 27 MHz Długość fali: 5/8 Zysk: +3 dBi Maksymalna moc: 250 W Długość: 1400...
Więcej szczegółów
Sirio
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Antena CB SIRIO SUPER CARBONIUM-27 140cm SIRIO LXCB80 5 1 5 1
2 lata
Antena CB SIRIO SUPER CARBONIUM-27 140cm.
  • Pasmo: 27 MHz
  • Długość fali: 5/8
  • Zysk: +3 dBi
  • Maksymalna moc: 250 W
  • Długość: 1400 mm