Wzmacniacz samochodowy Crunch GPX-500.2. LXGPX500
Indeks:
LXGPX500
Więcej szczegółów
CRUNCH
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Wzmacniacz samochodowy Crunch GPX-500.2. LXGPX500 5 1 5 1
2 lata
Wzmacniacz samochodowy Crunch GPX-500.2.
Cechy charakterystyczne:
  • Moc RMS przy 4Ohm: 2 x 70W
  • Moc RMS przy 2Ohm: 2 x 125W
  • Moc RMS w mostku przy 4Ohm: 1 x 250W
  • Moc max w mostku przy 4Ohm: 1 x 500W
  • Pasmo przenoszenia: 5Hz – 50kHz (-3dB)
  • Podbicie niskich i wysokich tonów - oddzielne: 0/6/12 dB
  • Stosunek sygnału do szumu: >, 100dB
  • Ilość kanałów : 2
  • Moc RMS przy 4 Ohm: 2 x 70W
  • Moc RMS przy 2 Ohm: 2 x 125W
  • Moc dynamiczna przy 4 Ohm: 2 x 140W
  • Moc dynamiczna przy 2 Ohm: 2 x 250W
  • Możliwość mostkowania: Tak
  • Ustawienia zwrotnicy: Full – HPF (front) Full - LPF – HPF (tył)
  • Zwrotnica górnoprzepustowa 1-2 ch: 50 – 250Hz 12dB/oktawę
  • Zwrotnica dolnoprzepustowa 1-2 ch: 50 – 250Hz 12dB/oktawę
  • Praca w trybie stereo: Tak
  • Podbicie niskich i wysokich tonów: 0/6/12 dB
  • Suma zniekształceń harmonicznych T.H.D &, N.: <, 0,05% (1 kHz )
  • Kontrola fazy: Nie
  • Czułość wejściowa: 0.15-7 V
  • Impedancja wejściowa: 20 kOhm
  • Wejście liniowe sygnału RCA: Tak
  • Wejście sygnału Hi-level: Nie
  • Wejście sygnału: 1 para RCA
  • Wyjście sygnału: 1 para RCA
  • Wskaźniki diagnostyczne: Zasilanie / zabezpieczenie / przegrzanie
  • Zabezpieczenie prądowe: 1x30A
  • wysokość: 254mm
  • szerokość: 46mm
  • długość: 225mm