Wzmacniacz samochodowy Crunch GPX-2200.1D, Monoblock, 1 x 2200 W. LXGPX2200
Indeks:
LXGPX2200
Więcej szczegółów
CRUNCH
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Wzmacniacz samochodowy Crunch GPX-2200.1D, Monoblock, 1 x 2200 W. LXGPX2200 5 1 5 1
2 lata
Wzmacniacz samochodowy Crunch GPX-2200.1D.
Jednokanałowy wzmacniacz samochodowy pracujący w klasie D.
Wysoka jakość
Rozbudowana funkcjonalność
  • Marka: Crunch
  • Seria: GPX
  • Model: GPX-2200.1D
  • Ilość kanałów: 1
  • Moc RMS: 4 Ohm: 1 x 500 W 2 Ohm: 1 x 800 W 1 Ohm: 1 x 1100 W
  • Moc maksymalna: 4 Ohm: 1 x 1000 W 2 Ohm: 1 x 1600 W 1 Ohm: 1 x 2200 W
  • Przewodowy sterownik basu: W komplecie
  • Pasmo przenoszenia: 10 Hz - 300 Hz (-3 dB)
  • Impedancja głośnika: 1 - 8 Ohm
  • Zwrotnica dolnoprzepustowa: 32 - 300 Hz, 12 dB/oktawę
  • Zwrotnica górnoprzepustowa: Nie
  • Filtr poddźwiękowy subsonic: 10 - 50 Hz, 12 dB/oktawę
  • Podbicie niskich tonów: 0 - 18 dB
  • Kontrola fazy przełączania: 0 - 180
  • Stosunek sygnału do szumu: >, 90 dB
  • Suma zniekształceń harmonicznych T.H.D &, N.: 0,5% (80 Hz)
  • Czułość wejściowa: 0.2 - 5 V
  • Impedancja wejściowa: 20 kOhm
  • Wyjście liniowe sygnału RCA: Tak
  • Wskaźniki diagnostyczne: Zasilanie Zabezpieczenie Przegrzanie
  • Wyjście sygnału Hi-level: D
  • Praca w układzie master/slave: Tak
  • Klasa obwodu: D
  • Zabezpieczenie prądowe: 3 x 40 A
  • Wymiary: 254 x 46 x 355 mm