GŁOŚNIKI SAMOCHODOWE .JBL STAGE 1 51F 130mm 2DR 30//150W LXJBL51F
Indeks:
LXJBL51F
EAN:
ID:
189009
Zestaw głośników samochodowych o średnicy 130mm, znanej na całym świecie marki JBL. Seria Stage1 Głośniki z serii Stage1 wprowadzają charakterystyczny koncertowy dźwięk JBL do wnętrza Twojego samochodu w zaskakująco przystępnej cenie. Głośniki zapewniają doskonałą wydajność z doskonałym rozszerzonym niskim zakresem i wyraźnym środkiem. Głośnik niskotonowy jest uzupełniony zbalansowanym kopułkowym głośnikiem wysokotonowym, który zapewnia charakterystyczny dźwięk...
Więcej szczegółów
JBL
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
GŁOŚNIKI SAMOCHODOWE .JBL STAGE 1 51F 130mm 2DR 30//150W LXJBL51F 5 1 5 1
2 lata
Zestaw głośników samochodowych o średnicy 130mm, znanej na całym świecie marki JBL.
Seria Stage1
Konkurencyjna kalibracja
Badanie wpływu czynników zewnętrznych
Ekonomia i wydajność
  • Marka: JBL
  • Seria: Stage 1
  • Model: 51F
  • Przeznaczenie: Nagłośnienie samochodowe
  • Średnica: 130mm (5-1/4")
  • Moc szczytowa: 150W
  • Moc ciągła: 30W (RMS)
  • Pasmo przenoszenia: 75Hz - 20kHz
  • Czułość: 90dB (@ 2.83V)