GŁOŚNIKI SAMOCHODOWE .JBL STAGE 1 41F 130mm 2DR 25/125W LXJBL41F
Indeks:
LXJBL41F
EAN:
ID:
189011
GŁOŚNIKI SAM.JBL STAGE 1 41F 130MM 2DR 25/125W Aby umożliwić Ci cieszenie się wspaniałym dźwiękiem JBL w przystępnej cenie, inżynierowie JBL stworzyli głośniki z serii Stage1, które zapewniają wspaniały dźwięk w rozsądnej cenie. Świetny wybór Seria Stage jest idealnym wyborem przy wymianie fabrycznych głośników. Stanowi doskonałe połączenie bezkompromisowej jakości JBL oraz niezrównanej ceny. Konkurencyjna kalibracja...
Więcej szczegółów
JBL
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
GŁOŚNIKI SAMOCHODOWE .JBL STAGE 1 41F 130mm 2DR 25/125W LXJBL41F 5 1 5 1
2 lata
GŁOŚNIKI SAM.JBL STAGE 1 41F 130MM 2DR 25/125W
Świetny wybór
Konkurencyjna kalibracja
Przemyślana konstrukcja
  • Marka: JBL
  • Model: 41F
  • Impedancja znamionowa: 4 ?
  • Moc muzyczna PMPO: 125 W
  • Moc znamionowa RMS: 25 W