Głośniki samochodowe Hertz DCX 170.3 2DR 170mm 100W LXDCX170.3
Indeks:
LXDCX170.3
EAN:
ID:
188962
Głośniki samochodowe Hertz DCX-170.3 2DR 170 mm/100 W. Hertz DCX 170.3 to głośniki z serii DiECi, znanej i cenionej firmy Hertz. Model prezentuje pełną charakterystykę klasycznego brzmienia Hertza, oferując parametry i jakość dźwięku niespotykaną w tej klasie cenowej. Perfekcyjne dopasowanie elementów systemu pozwala na zachowanie czystych wysokich tonów oraz zapewnia zrównoważone średnie/niskie tony. Wysokiej klasy głośnik wysokotonowy z neodymowym magnesem, pozwala na odczuwanie...
Wyślij
Głośniki samochodowe Hertz DCX 170.3 2DR 170mm 100W LXDCX170.3 5 1 5 1
2 lata
Głośniki samochodowe Hertz DCX-170.3 2DR 170 mm/100 W.
  • Rodzaj: 2-drożny koaksjalny
  • Przetwornik niskotonowy: 170 mm
  • Przetwornik wysokotonowy: 15 mm
  • Moc (W) szczytowa ciągła: 100/50
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Pasmo przenoszenia: 60 – 21k Hz
  • Czułość: 93 dB/SPL
  • Membrana niskotonowa: Celulozowa z powierzchnią hydrofobową
  • Kopułka wysokotonowa: PEI
  • GŁĘBOKOŚĆ MONTAŻU: 45MM