GŁOŚNIKI SAMOCHODOWE 100MM CL-018100DC 40W DUAL CONE Phonocar LXCL18100
Indeks:
LXCL18100
EAN:
ID:
255318
Głośnik samochodowy Phonocar CL 018100DC o średnicy 100 mm to solidne rozwiązanie dla wymagających użytkowników, którzy oczekują dobrej jakości dźwięku w fabrycznym rozmiarze montażowym. Model zbudowany w technologii Dual Cone zapewnia zrównoważony odsłuch i trwałość w warunkach motoryzacyjnych. GŁOŚNIK SAM.100MM CL-018100DC 40W DUAL CONE Rozmiar -4"/ 100MM Materiał - POLYCASRBONE CONE/STEEL BASKET Zawieszenie - BUTYLIC RUBBER...
Więcej szczegółów
Phonocar
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
GŁOŚNIKI SAMOCHODOWE 100MM CL-018100DC 40W DUAL CONE Phonocar LXCL18100 5 1 5 1
2 lata
Głośnik samochodowy Phonocar CL 018100DC o średnicy 100 mm to solidne rozwiązanie dla wymagających użytkowników, którzy oczekują dobrej jakości dźwięku w fabrycznym rozmiarze montażowym. Model zbudowany w technologii Dual Cone zapewnia zrównoważony odsłuch i trwałość w warunkach motoryzacyjnych.
GŁOŚNIK SAM.100MM CL-018100DC 40W DUAL CONE
  • Rozmiar -4"/ 100MM
  • Materiał - POLYCASRBONE CONE/STEEL BASKET
  • Zawieszenie - BUTYLIC RUBBER
  • Moc MAX - 40 WATT
  • Zakres częstotliwości- 90Hz-18KHz
  • Czułość -88 dB
  • Impedancja - 4 OHm
  • Otwór montażowy 90mm
  • Głębokość montażowa 42mm
  • W zestawie 2szt
    • Rozmiar: 4"/ 100MM
    • Zawieszenie : PIANKOWE
    • Moc MAX: 40 WATT
    • Czułość: 88 dB
    • Impedancja : 4 OHm
    • Otwór montażowy: 90mm
    • Głębokość montażowa: 42mm