Głośniki HERTZ DSK 130.3 LXDSK130
Indeks:
LXDSK130
EAN:
ID:
188959
Głośniki HERTZ DSK 130.3 Hertz DCX 130.3 to głośnik z serii DiECi, znanej i cenionej firmy Hertz. Model prezentuje pełną charakterystykę klasycznego brzmienia Hertza, oferując parametry i jakość dźwięku niespotykaną w tej klasie cenowej. Okrągły głośnik niskotonowy 130 mm oraz wysokotonowy o średnicy 24 mm, nominalna moc RMS 60 W (maksymalna 120 W), pasmo przenoszenia od 60 Hz do 23000 Hz to kolejne zalety prezentowanego zestawu. Perfekcyjne dopasowanie elementów systemu pozwala...
Więcej szczegółów
HERTZ
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Głośniki HERTZ DSK 130.3 LXDSK130 5 1 5 1
2 lata
Głośniki HERTZ DSK 130.3
Hertz DCX 130.3 to głośnik z serii DiECi, znanej i cenionej firmy Hertz.
Okrągły głośnik niskotonowy 130 mm oraz wysokotonowy o średnicy 24 mm, nominalna moc RMS 60 W (maksymalna 120 W), pasmo przenoszenia od 60 Hz do 23000 Hz to kolejne zalety prezentowanego zestawu.
Parametry techniczne:
Rodzaj system 2-drożny
Rozmiar 130 mm / 24 mm
Moc (RMS/max.) 60/120 W
Impedancja 4 Ohm
Pasmo przenoszenia 60 - 23,000 Hz
Skuteczność 93 dB SPL
Zwrotnica 3,5kHz - 12 dB Oct.
  • Rodzaj: 2 drożny
  • Rozmiar: 130 mm / 24 mm
  • Moc maksymalna: 120 W
  • Moc RMS: 60 W
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Skuteczność: 93 dB