Głośniki HERTZ DCX 165,3, 165mm, 2way LXDCX165.3
Indeks:
LXDCX165.3
EAN:
ID:
188961
Głośniki HERTZ DCX 165,3, 165mm, 2way, NEW. Zestaw głośników 2-drożny (współosiowy) o mocy nominalnej 60 W (szczytowa 120 W) i skuteczności 93 dB/W/m. Głośnik wysokotonowy z neodymowym magnesem. Głośnik niskotonowy z magnesem ferrytowym. Parametry techniczne: - LiniaDiECi - KolorCzarny - Kształt Okrągły - Rozmiar [mm] 165 - Głębokość montażu [mm]64 - Waga magnesu 770g - System 2 drożny - Rodzaj Niskotonowy, Wysokotonowy - Moc znamionowa [W] 60 - Impedancja [ohm] 4...
Wyślij
Głośniki HERTZ DCX 165,3, 165mm, 2way LXDCX165.3 5 1 5 1
2 lata
Głośniki HERTZ DCX 165,3, 165mm, 2way, NEW.
Zestaw głośników 2-drożny (współosiowy) o mocy nominalnej 60 W (szczytowa 120 W) i skuteczności 93 dB/W/m. Głośnik wysokotonowy z neodymowym magnesem. Głośnik niskotonowy z magnesem ferrytowym.
Parametry techniczne:
- LiniaDiECi
- KolorCzarny
- Kształt Okrągły
- Rozmiar [mm] 165
- Głębokość montażu [mm]64
- Waga magnesu 770g
- System 2 drożny
- Rodzaj Niskotonowy, Wysokotonowy
- Moc znamionowa [W] 60
- Impedancja [ohm] 4
- Min. pasmo [Hz]60
- Max. pasmo [kHz] 21
- Skuteczność [dB/W/m] 93
- Moc szczytowa 120 W,
- Magnes niskotonowy: ferrytowy o wysokiej gęstości energi,
- Magnes wysokotonowy: neodymowy,
- Membrana niskotonowa: celulozowa z powierzchnią hydrofobową,
- Kopułka wysokotonowa: PEI.
  • Linia: DiECi
  • Kolor: Czarny
  • Kształt: Okrągły
  • Rozmiar: 165 mm
  • Głębokość montażu: 64 mm
  • Waga magnesu: 770 g
  • System: 2 drożny
  • Moc znamionowa: 60 W
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Pasmo przenoszenia: 60 Hz - 21kHz
  • Skuteczność: 93 dB
  • Moc szczytowa: 120 W