Głośniki HERTZ DCX 130.3 LXDCX130
Indeks:
LXDCX130
EAN:
ID:
188964
Głośniki HERTZ DCX 130.3. Głośnik dwudrożny współosiowy. Zapewnia doskonałe klasyczne brzmienie nawet przy wysokich poziomach SPL. Cechuje się wysoką jakością wykonania i eleganckim wzornictwem. Rodzaj głośników:: 2-drożne, współosiowe Średnica woofera / tweetera:: 130 mm / 15 mm Moc RMS:: 40W Moc max:: 80W Impedancja:: 4 Ohm Pasmo przenoszenia:: 65 - 21000Hz Skuteczność:: 93 dB Głębokość montażu:: 52 mm
Więcej szczegółów
HERTZ
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Głośniki HERTZ DCX 130.3 LXDCX130 5 1 5 1
2 lata
Głośniki HERTZ DCX 130.3.
  • Rodzaj głośników:: 2-drożne, współosiowe
  • Średnica woofera / tweetera:: 130 mm / 15 mm
  • Moc RMS:: 40W
  • Moc max:: 80W
  • Impedancja:: 4 Ohm
  • Pasmo przenoszenia:: 65 - 21000Hz
  • Skuteczność:: 93 dB
  • Głębokość montażu:: 52 mm