Głośnik średniotonowy EMKAudio GDM-13/120, 8Ohm. LTC LXLTC115
Indeks:
LXLTC115
EAN:
ID:
197883
Głośnik średniotonowy EMKAudio GDM-13/120, 8Ohm. Nominalna średnica: 5 `` Impedancja nominalna: 8 Ohm Materiał membrany: Black paper Krawędź: pianka Moc max: 120 W Pasmo: 494 kHz - 10 kHz Czułość: 94 dB Średnica cewki: 0,8 cala / 2,04 cm...
Więcej szczegółów
LTC
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Głośnik średniotonowy EMKAudio GDM-13/120, 8Ohm. LTC LXLTC115 5 1 5 1
2 lata
Głośnik średniotonowy EMKAudio GDM-13/120, 8Ohm.
  • Nominalna średnica: 5 ``
  • Impedancja nominalna: 8 Ohm
  • Materiał membrany: Black paper
  • Krawędź: pianka
  • Moc max: 120 W
  • Pasmo: 494 kHz - 10 kHz
  • Czułość: 94 dB
  • Średnica cewki: 0,8 cala / 2,04 cm
  • Częstotliwość rezonansowa: fs 494 Hz
  • Rezystancja DC: Re 5,7 Ohm
  • Współczynnik: Qes 5,06
  • Całkowity współczynnik: Qts 4,05
  • Średnica całkowita głośnika: 143 mm
  • Średnica otworów na śruby: 5 mm
  • Otwór montażowy: 109 mm
  • Głębokość montażowa: 47.5 mm