Producent: Philips Kod producenta: P54021 Informacje ogólne ochrona tel. / fax / DSL nie wymiary 342 × 66 × 50 mm poziom ochrony Up 1,7 kV (L/N-PE, L-N) żyła H05VV-F3G 1,0 mm² wskaźnik przepięcia tak ochrona przed przeciążeniem nie udar próbny U0c 6 kV maksymalne obciążenie 3 680 W absorpcja energii 1 800 J opakowanie 1 szt., pudełko napięcie znamionowe 230 V~, 50 Hz bezpiecznik nie dotyczy wskaźnik...
Producent: Philips Kod producenta: P54021 Informacje ogólne ochrona tel. / fax / DSL nie wymiary 342 × 66 × 50 mm poziom ochrony Up 1,7 kV (L/N-PE, L-N) żyła H05VV-F3G 1,0 mm² wskaźnik przepięcia tak ochrona przed przeciążeniem nie udar próbny U0c 6 kV maksymalne obciążenie 3 680 W absorpcja energii 1 800 J opakowanie 1 szt., pudełko napięcie znamionowe 230 V~, 50 Hz bezpiecznik nie dotyczy wskaźnik podłączenia tak czas reakcji 1 ns ochrona przewodu antenowego tak, IEC maksymalne obciążenie 16 A max. gwarancja 200 000 € zakres częstotliwości 150 kHz–100 MHz wyjście USB nie długość 2 m kolor szary ilość gniazd 4× 2P + PE przesłony torów prądowych tak tłumienie do 40 dB filtr EMI/RFI tak Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Philips
Kod producenta: P54021
| ochrona tel. / fax / DSL | nie |
| wymiary | 342 × 66 × 50 mm |
| poziom ochrony Up | 1,7 kV (L/N-PE, L-N) |
| żyła | H05VV-F3G 1,0 mm² |
| wskaźnik przepięcia | tak |
| ochrona przed przeciążeniem | nie |
| udar próbny U0c | 6 kV |
| maksymalne obciążenie | 3 680 W |
| absorpcja energii | 1 800 J |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| napięcie znamionowe | 230 V~, 50 Hz |
| bezpiecznik | nie dotyczy |
| wskaźnik podłączenia | tak |
| czas reakcji | 1 ns |
| ochrona przewodu antenowego | tak, IEC |
| maksymalne obciążenie | 16 A max. |
| gwarancja | 200 000 € |
| zakres częstotliwości | 150 kHz–100 MHz |
| wyjście USB | nie |
| długość | 2 m |
| kolor | szary |
| ilość gniazd | 4× 2P + PE |
| przesłony torów prądowych | tak |
| tłumienie | do 40 dB |
| filtr EMI/RFI | tak |
| Rodzaj | Przedłużacz z wyłącznikiem i zabezpieczeniem |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Długość przewodu | 2 m |
| Liczba gniazd | 4x 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".