Producent: ORNO Kod producenta: OR-AE-13163/B/3M Kategoria produktu: Electric line Listwa przeciwprzepięciowa z 3-metrowym kablem umożliwia podłączenie 6 urządzeń elektrycznych o łącznym poborze mocy 2300W. Gniazda typu E posiadają bolec uziemiający. Zasilanie można wyłączyć dwutorowym, podświetlanym wyłącznikiem głównym. Urządzenie skutecznie zabezpiecza podłączony sprzęt przed skokami napięcia spowodowanymi warunkami atmosferycznymi lub awariami sieci. Posiada 2 wejścia USB....
Producent: ORNO Kod producenta: OR-AE-13163/B/3M Kategoria produktu: Electric line Listwa przeciwprzepięciowa z 3-metrowym kablem umożliwia podłączenie 6 urządzeń elektrycznych o łącznym poborze mocy 2300W. Gniazda typu E posiadają bolec uziemiający. Zasilanie można wyłączyć dwutorowym, podświetlanym wyłącznikiem głównym. Urządzenie skutecznie zabezpiecza podłączony sprzęt przed skokami napięcia spowodowanymi warunkami atmosferycznymi lub awariami sieci. Posiada 2 wejścia USB. Informacje ogólne Typ Listwa przeciwprzepięciowa Napięcie zasilania 230V~, 50Hz Max. obciążenie 2300W Prąd 10A Ilość gniazd sieciowych 6 Typ gniazda 2P+Z Standard gniazd french (typ E) Przesłony torów prądowych tak Ładowarka USB tak Napięcie wyjściowe ładowarki USB 5VDC/2,1A Ilość portów USB 2 Typ izolacji PVC Rodzaj przewodu H05VV-F Ilość przewodów 3 Przekrój żyły 1,0 mm² Długość przewodu 3m Stopień ochrony IP IP20 Kolor czarny Inne cechy Ochronnik przeciwprzepięciowy Typ 3 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: ORNO
Kod producenta: OR-AE-13163/B/3M
Kategoria produktu: Electric line
Listwa przeciwprzepięciowa z 3-metrowym kablem umożliwia podłączenie 6 urządzeń elektrycznych o łącznym poborze mocy 2300W. Gniazda typu E posiadają bolec uziemiający. Zasilanie można wyłączyć dwutorowym, podświetlanym wyłącznikiem głównym. Urządzenie skutecznie zabezpiecza podłączony sprzęt przed skokami napięcia spowodowanymi warunkami atmosferycznymi lub awariami sieci. Posiada 2 wejścia USB.
| Typ | Listwa przeciwprzepięciowa |
| Napięcie zasilania | 230V~, 50Hz |
| Max. obciążenie | 2300W |
| Prąd | 10A |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 |
| Typ gniazda | 2P+Z |
| Standard gniazd | french (typ E) |
| Przesłony torów prądowych | tak |
| Ładowarka USB | tak |
| Napięcie wyjściowe ładowarki USB | 5VDC/2,1A |
| Ilość portów USB | 2 |
| Typ izolacji | PVC |
| Rodzaj przewodu | H05VV-F |
| Ilość przewodów | 3 |
| Przekrój żyły | 1,0 mm² |
| Długość przewodu | 3m |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor | czarny |
| Inne cechy | Ochronnik przeciwprzepięciowy Typ 3 |
| Rodzaj | Przedłużacz z wyłącznikiem i zabezpieczeniem |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Długość przewodu | 3 m |
| Liczba gniazd | 6x 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".