NOKA O 10A 2G1.0X10M Przedłużacz elektryczny Kanlux 26210
40145
Przedłużacz elektryczny  Więcej szczegółów
Kanlux
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
NOKA O 10A 2G1.0X10M Przedłużacz elektryczny Kanlux 26210 4.74 1 5 22
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.74 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 22
2 lata
Kanlux katalog
NOKA O 10A 2G1.0X10M
Przedłużacz elektryczny
Kanlux
Osprzęt elektroinstalacyjny - Przedłużacze
Parametry techniczne:
  • zasilanie 220-240Vzasilanie 220-240V
  • częstotliwość znamionowa 50/60Hzczęstotliwość znamionowa 50/60Hz
  • ochrona przed ciałami stałymi przekraczającymi 12mmochrona przed ciałami stałymi przekraczającymi 12mm
  • do zastosowania wewnątrzdo zastosowania wewnątrz
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu1-3 dni roboczych
Długość przewodu10 m
Liczba gniazd1x 230V