VTAC8459
3800157644907
135108
Opis produktu Sterownik Oświetlenia WiFi Kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home AC:85-265V Max. 1000W Zasięg w terenie otwartym >500m Wewnątrz >40m Wymiary 75x28x28.5mm Zastosowanie Kompatymilny z SKU 8460, 8461, 8462, 8463 Cechy produktu Moc 10W Napięcie 230V Symbol 8459 Kod kreskowy EAN 3800157644907 Kod produktu VT-5130 Napięcie wejściowe 100-240V Materiał PC Kolor obudowy Biały Typ Artykuły elektryczne Klasa szczelności IP20...
Opis produktu Sterownik Oświetlenia WiFi Kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home AC:85-265V Max. 1000W Zasięg w terenie otwartym >500m Wewnątrz >40m Wymiary 75x28x28.5mm Zastosowanie Kompatymilny z SKU 8460, 8461, 8462, 8463 Cechy produktu Moc 10W Napięcie 230V Symbol 8459 Kod kreskowy EAN 3800157644907 Kod produktu VT-5130 Napięcie wejściowe 100-240V Materiał PC Kolor obudowy Biały Typ Artykuły elektryczne Klasa szczelności IP20 Odległość detekcji Na zewnątrz >600m Wewnątrz >40m Obciążenie znamionowe 1000W Max. Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 75x28x28,5mm Waga produktu 0,063 Objętość 0,000108 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Opakowanie zbiorcze 196 ETIM EC002558 Kod CN 8536 50 03 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 10W |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 8459 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157644907 |
| Kod produktu | VT-5130 |
| Napięcie wejściowe | 100-240V |
| Materiał | PC |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Artykuły elektryczne |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Odległość detekcji | Na zewnątrz >600m Wewnątrz >40m |
| Obciążenie znamionowe | 1000W Max. |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 75x28x28,5mm |
| Waga produktu | 0,063 |
| Objętość | 0,000108 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 196 |
| ETIM | EC002558 |
| Kod CN | 8536 50 03 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".