VTAC8798
3800157645409
135216
Opis produktu V-TAC to szeroka gama akcesoriów elektrycznych wykonanych z wysokiej jakości nowoczesnych komponentów. Oferta obejmuje bębny kablowe i gniazda różnych typów i długości, przedłużacze, adaptery / konwertery podróżne Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 8798 Kod kreskowy EAN 3800157645409 Kod produktu VT-5134 Napięcie wejściowe 90-250V Natężenie prądu 10A Częstotliwość 50/60Hz Materiał PC Kolor obudowy Biały Typ Akcesoria elektryczne...
Opis produktu V-TAC to szeroka gama akcesoriów elektrycznych wykonanych z wysokiej jakości nowoczesnych komponentów. Oferta obejmuje bębny kablowe i gniazda różnych typów i długości, przedłużacze, adaptery / konwertery podróżne Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 8798 Kod kreskowy EAN 3800157645409 Kod produktu VT-5134 Napięcie wejściowe 90-250V Natężenie prądu 10A Częstotliwość 50/60Hz Materiał PC Kolor obudowy Biały Typ Akcesoria elektryczne Klasa szczelności IP20 Ilość cykli wł/wył 10000 Rozmiar 86x86x45mm Waga produktu 0,2 Objętość 0,0005 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Opakowanie zbiorcze 60 Dodatkowe informacje Frequency: 2.412 - 2.484GHz, Max Watts: 3500W ETIM EC000125 Kod CN 8536 50 03 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Napięcie | 230V |
| Symbol | 8798 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157645409 |
| Kod produktu | VT-5134 |
| Napięcie wejściowe | 90-250V |
| Natężenie prądu | 10A |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Materiał | PC |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Akcesoria elektryczne |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość cykli wł/wył | 10000 |
| Rozmiar | 86x86x45mm |
| Waga produktu | 0,2 |
| Objętość | 0,0005 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 60 |
| Dodatkowe informacje | Frequency: 2.412 - 2.484GHz, Max Watts: 3500W |
| ETIM | EC000125 |
| Kod CN | 8536 50 03 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".