Gwarancja minimum
RADIOWY ODBIORNIK BRAMOWY
ROB-01/12-24V
Cechy funkcjonalne produktu:
UWAGA!!
DANE TECHNICZNE (ROB-01/12-24V)
| Znamionowe napięcie zasilania odbiornika | 12 ÷ 24 V AC/DC |
|---|---|
| Częstotliwość | 868 MHz |
| Kodowanie | transmisja z adresacją |
| Ilość kanałów odbiornika | 1 |
| Zasięg działania odbiornika | 250 m |
| Stopień ochrony odbiornika | IP20 |
| Maksymalny prąd przekaźnika | 2 A |
| Maksymalne napięcie przekaźnika | 250 V AC |