P-520
5903669469247
163464
PILOT 20-KANAŁOWY P-520 Exta Life/Free Pilot P-520 umożliwia bezprzewodowe sterowanie odbiornikami EXTA LIFE lub EXTA FREE*. Przeznaczony jest do realizacji takich funkcji jak zdalne załączanie/wyłączanie oświetlenia lub regulacja natężenia oświetlenia. W sposób szczególny dedykowany jest do sterowania roletami okiennymi oraz większą ilością odbiorników. Wyróżnia go nowoczesny wygląd oraz solidne wykonanie. Pilot posiada pięć przycisków, z których trzy służą do sterowania a dwa...
PILOT 20-KANAŁOWY P-520 Exta Life/Free Pilot P-520 umożliwia bezprzewodowe sterowanie odbiornikami EXTA LIFE lub EXTA FREE*. Przeznaczony jest do realizacji takich funkcji jak zdalne załączanie/wyłączanie oświetlenia lub regulacja natężenia oświetlenia. W sposób szczególny dedykowany jest do sterowania roletami okiennymi oraz większą ilością odbiorników. Wyróżnia go nowoczesny wygląd oraz solidne wykonanie. Pilot posiada pięć przycisków, z których trzy służą do sterowania a dwa umożliwiają przełączania pomiędzy kanałami. Kanały połączone są w grupy a każda grupa obejmuje 5 kanałów. Aktualnie wybrany kanał sygnalizowany jest za pomocą diod LED na panelu przednim. Pilot pozwala na niezależne sterowanie maksymalnie 21 odbiornikami w trybie załącz/wyłącz. Dioda LED poza numerem kanału sygnalizuje wysyłanie sygnału drogą radiową. * Wyboru pomiędzy systemem EXTA LIFE lub EXTA FREE dokonuje się za pomocą dodatkowego przycisku umieszczonego pod klapką baterii. Po wyborze pilot obsługuje tylko odbiorniki wybranego systemu. CECHY FUNKCJONALNE PRODUKTU: pilot radiowy 20-kanałowy, transmisja radiowa w paśmie 868 MHz, zdalne sterowanie odbiornikami systemu EXTA FREE oraz EXTA LIFE, zasilanie bateryjne, możliwość niezależnego sterowania maksymalnie... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Pilot P-520 umożliwia bezprzewodowe sterowanie odbiornikami EXTA LIFE lub EXTA FREE*. Przeznaczony jest do realizacji takich funkcji jak zdalne załączanie/wyłączanie oświetlenia lub regulacja natężenia oświetlenia. W sposób szczególny dedykowany jest do sterowania roletami okiennymi oraz większą ilością odbiorników. Wyróżnia go nowoczesny wygląd oraz solidne wykonanie. Pilot posiada pięć przycisków, z których trzy służą do sterowania a dwa umożliwiają przełączania pomiędzy kanałami. Kanały połączone są w grupy a każda grupa obejmuje 5 kanałów. Aktualnie wybrany kanał sygnalizowany jest za pomocą diod LED na panelu przednim. Pilot pozwala na niezależne sterowanie maksymalnie 21 odbiornikami w trybie załącz/wyłącz. Dioda LED poza numerem kanału sygnalizuje wysyłanie sygnału drogą radiową.
* Wyboru pomiędzy systemem EXTA LIFE lub EXTA FREE dokonuje się za pomocą dodatkowego przycisku umieszczonego pod klapką baterii. Po wyborze pilot obsługuje tylko odbiorniki wybranego systemu.
| Symbol: | P-520 |
| Znamionowe napięcie zasilania [V – DC]: | 3 |
| Typ baterii: | 1 x CR2430 |
| Zasięg działania: | do 300 m w terenie otwartym |
| Transmisja : | radiowa – pasmo 868 MHz |
| Sposób transmisji: | jednokierunkowa |
| Kodowanie: | algorytm oparty o klucz 128 bitowy (tylko w standardzie EXTA LIFE) |
| Ilość kanałów: | 20 + (1) |
| Sygnalizacja optyczna nadawania: | dioda zielona – system EXTA LIFE dioda czerwona – system EXTA FREE |
| Sygnalizacja rozładowania baterii: | Tak |
| Trwałość baterii: | do 3 lat (w zależności od częstotliwości użytkowania i warunków pracy) |
| Temperaturowy zakres pracy [°C]: | -10 ÷ +55 |
| Stopień ochrony obudowy: | IP20 |
| Klasa ochronności: | III |
| Wymiary [mm]: | 130 x 45 x 10 |
| Waga [kg]: | 0,085 |
| Wysyłka w ciągu | do 14 dni roboczych |
| Rodzaj | Pilot |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".