SE-MGU50.515.30Z
8420375144932
105921
Parametry podstawowe nazwa gamy Unica Top - Unica Class Typ produktu lub komponentu Ściemniacz obrotowy prezentacja urządzenia Mechanizm z ramą montażową ze znalu i długimi pazurkami sposób mocowania Długie pazurki zastosowania ściemniacza Wentylator Obciążenie indukcyjne Obciążenie rezystancyjne [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V AC 50 Hz liczba modułów 2 moduły kolor zaślepki Aluminium...
Parametry podstawowe nazwa gamy Unica Top - Unica Class Typ produktu lub komponentu Ściemniacz obrotowy prezentacja urządzenia Mechanizm z ramą montażową ze znalu i długimi pazurkami sposób mocowania Długie pazurki zastosowania ściemniacza Wentylator Obciążenie indukcyjne Obciążenie rezystancyjne [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V AC 50 Hz liczba modułów 2 moduły kolor zaślepki Aluminium Parametry uzupełniające sterowanie ściemniacza Impuls maks. prąd ciągły 1,5 A całkowita liczba przewodów 3 Typ obciążenia 230 V AC lampa halogenowa - 40...1000 W 230 V AC lampa żarowa - 40...1000 W Niskonapięciowa lampa halogenowa z transformatorem ferromagnetycznym - 40...1000 VA Silnik 230 V AC - 60...600 W Rodzaj zabezpieczenia Zabezpieczenie prądowe Elektroniczne zabezpieczenie nadprądowe lampka podświetlająca Niebieski wskaźnik świetlny neonowy oznakowanie L+N przyłącza - zaciski Zaciski śrubowe przekrój przewodów przyłączeniowych <,= 2 x 2,5 mm² dla elastycznego kabla (kabli) <,= 2 x 2,5 mm² dla sztywnych kabli możliwość podłączenia urządzeń... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| nazwa gamy | Unica Top - Unica Class |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Ściemniacz obrotowy |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm z ramą montażową ze znalu i długimi pazurkami |
| sposób mocowania | Długie pazurki |
| zastosowania ściemniacza | Wentylator Obciążenie indukcyjne Obciążenie rezystancyjne |
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | 230 V AC 50 Hz |
| liczba modułów | 2 moduły |
| kolor zaślepki | Aluminium |
| sterowanie ściemniacza | Impuls |
|---|---|
| maks. prąd ciągły | 1,5 A |
| całkowita liczba przewodów | 3 |
| Typ obciążenia | 230 V AC lampa halogenowa - 40...1000 W 230 V AC lampa żarowa - 40...1000 W Niskonapięciowa lampa halogenowa z transformatorem ferromagnetycznym - 40...1000 VA Silnik 230 V AC - 60...600 W |
| Rodzaj zabezpieczenia | Zabezpieczenie prądowe Elektroniczne zabezpieczenie nadprądowe |
| lampka podświetlająca | Niebieski wskaźnik świetlny neonowy |
| oznakowanie | L+N |
| przyłącza - zaciski | Zaciski śrubowe |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | <,= 2 x 2,5 mm² dla elastycznego kabla (kabli) <,= 2 x 2,5 mm² dla sztywnych kabli |
| możliwość podłączenia urządzeń dodatkowych | Maksymalnie 25 łączników pomocniczych Maksymalnie 5 ze wskaźnikami świetlnymi |
| materiał | ASA + PC: osłona mechanizmu Znal: rama mocująca |
| Normy | EN 60669-2-1 |
| certyfikaty produktu | Aenor CE |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 5…30 °C |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -20…60 °C |
| głębokość zagnieżdżenia | 34 mm |
| głębokość | 47 mm |
| Szerokość | 70,9 mm |
| wysokość | 70,9 mm |
| Masa produktu | 0,1169 kg |
| stopień ochrony IK | IK01 |
|---|---|
| stopień ochrony IP | IP20 |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".