SE-MGU50.283.25Z
8420375142259
105531
Parametry podstawowe gama produktów Unica nazwa gamy Unica (ramki standardowe) Typ produktu lub komponentu Łącznik na kartę zastosowanie urządzenia Sterowanie prezentacja urządzenia Mechanizm z ramą montażową ze znalu i długimi pazurkami kolor zaślepki Kość słoniowa Parametry uzupełniające [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V prąd przemienny (AC) +/- 10 % w 50 Hz prąd...
Parametry podstawowe gama produktów Unica nazwa gamy Unica (ramki standardowe) Typ produktu lub komponentu Łącznik na kartę zastosowanie urządzenia Sterowanie prezentacja urządzenia Mechanizm z ramą montażową ze znalu i długimi pazurkami kolor zaślepki Kość słoniowa Parametry uzupełniające [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V prąd przemienny (AC) +/- 10 % w 50 Hz prąd znamionowy 10 A Typ obciążenia Żarówka 230 V AC - 1470 W. Żarówka halogenowa 230 V AC - 1470 W. Wentylator 230 V AC - 1470 W. Konwektor 230 V AC - 1470 W. Żarówka halogenowa niskonapięciowa z transformatorem ferromagnetycznym - 1000 VA Żarówka halogenowa niskonapięciowa z transformatorem elektronicznym - 1470 VA Statecznik ferromagnetyczny do lamp fluorescencyjnych - 1470 VA Świetlówka kompaktowa - 1470 W. Lampa LED - 1470 W. Stycznik warunki użytkowania Sterowanie przez odpowiedni przekaźnik sterowanie przez Karta 54 x 86 x 0.85 mm (maksimum) liczba modułów 2 moduły typ bezpiecznika Elektroniczny maksymalna liczba łączeń 50000 operacji lampka podświetlająca lampa lokalizacyjna oznakowanie Piktogram... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| gama produktów | Unica |
|---|---|
| nazwa gamy | Unica (ramki standardowe) |
| Typ produktu lub komponentu | Łącznik na kartę |
| zastosowanie urządzenia | Sterowanie |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm z ramą montażową ze znalu i długimi pazurkami |
| kolor zaślepki | Kość słoniowa |
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | 230 V prąd przemienny (AC) +/- 10 % w 50 Hz |
|---|---|
| prąd znamionowy | 10 A |
| Typ obciążenia | Żarówka 230 V AC - 1470 W. Żarówka halogenowa 230 V AC - 1470 W. Wentylator 230 V AC - 1470 W. Konwektor 230 V AC - 1470 W. Żarówka halogenowa niskonapięciowa z transformatorem ferromagnetycznym - 1000 VA Żarówka halogenowa niskonapięciowa z transformatorem elektronicznym - 1470 VA Statecznik ferromagnetyczny do lamp fluorescencyjnych - 1470 VA Świetlówka kompaktowa - 1470 W. Lampa LED - 1470 W. Stycznik |
| warunki użytkowania | Sterowanie przez odpowiedni przekaźnik |
| sterowanie przez | Karta 54 x 86 x 0.85 mm (maksimum) |
| liczba modułów | 2 moduły |
| typ bezpiecznika | Elektroniczny |
| maksymalna liczba łączeń | 50000 operacji |
| lampka podświetlająca | lampa lokalizacyjna |
| oznakowanie | Piktogram do pionowego umieszczenia |
| przyłącza - zaciski | Złącza lutowane |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | <,= 1 x 2,5 mm² dla elastycznego kabla (kabli) <,= 1 x 2,5 mm² dla sztywnych kabli |
| sposób mocowania | Długie pazurki |
| materiał | ASA + PC: osłona mechanizmu Znal: rama mocująca |
| głębokość zagnieżdżenia | 14 mm |
| głębokość | Ramka maskująca Unica Basic: 36 mm Ramka maskująca Unica Colors: 36 mm Ramka maskująca Unica Allegro: 35 mm Ramka maskująca Unica Plus: 35 mm |
| Szerokość | 70,9 mm |
| wysokość | 70,9 mm |
| Masa produktu | 0,0689 kg |
| stopień ochrony IP | IP20 |
|---|---|
| stopień ochrony IK | IK01 |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 5…30 °C |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -20…60 °C |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Normy | EN 61058-1 |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".