SE-MGU50.262.25Z
8420375142051
105526
Parametry podstawowe Range of product Unica nazwa gamy Unica (ramki standardowe) Typ produktu lub komponentu Łącznik prezentacja urządzenia Mechanizm z ramą montażową ze znalu i długimi pazurkami funkcja łącznika 2-biegunowe 1-drożne zastosowanie urządzenia Sterowanie odcień koloru Piaskowy Parametry uzupełniające prąd znamionowy 16 AX przy 250 V AC 50/60 Hz trwałość...
Parametry podstawowe Range of product Unica nazwa gamy Unica (ramki standardowe) Typ produktu lub komponentu Łącznik prezentacja urządzenia Mechanizm z ramą montażową ze znalu i długimi pazurkami funkcja łącznika 2-biegunowe 1-drożne zastosowanie urządzenia Sterowanie odcień koloru Piaskowy Parametry uzupełniające prąd znamionowy 16 AX przy 250 V AC 50/60 Hz trwałość elektryczna 5000 cykli rezystancja izolacji >, 5 MOhm przy 500 V wytrzymałość dielektryczna 2000 V minimalne obciążenie wyłączenia, pojemnościowe 200 operacji 1,25 In i 1,1 Un, cos phi = 0,3 odstęp po otwarciu >, 3 mm sterowanie przez Klawisz liczba modułów 2 moduły przyłącza - zaciski Zaciski śrubowe przekrój poprzeczny kabla Sztywny przewód 0… 4 mm² Przewód elastyczny 0… 4 mm² materiał Znal: rama mocująca oznakowanie ON sposób mocowania Długie pazurki Szerokość 70,9 mm wysokość 70,9 mm głębokość 33 mm głębokość zagnieżdżenia 21 mm Masa produktu 0,0674 kg temperatura otoczenia dla pracy... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Range of product | Unica |
|---|---|
| nazwa gamy | Unica (ramki standardowe) |
| Typ produktu lub komponentu | Łącznik |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm z ramą montażową ze znalu i długimi pazurkami |
| funkcja łącznika | 2-biegunowe 1-drożne |
| zastosowanie urządzenia | Sterowanie |
| odcień koloru | Piaskowy |
| prąd znamionowy | 16 AX przy 250 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| trwałość elektryczna | 5000 cykli |
| rezystancja izolacji | >, 5 MOhm przy 500 V |
| wytrzymałość dielektryczna | 2000 V |
| minimalne obciążenie wyłączenia, pojemnościowe | 200 operacji 1,25 In i 1,1 Un, cos phi = 0,3 |
| odstęp po otwarciu | >, 3 mm |
| sterowanie przez | Klawisz |
| liczba modułów | 2 moduły |
| przyłącza - zaciski | Zaciski śrubowe |
| przekrój poprzeczny kabla | Sztywny przewód 0… 4 mm² Przewód elastyczny 0… 4 mm² |
| materiał | Znal: rama mocująca |
| oznakowanie | ON |
| sposób mocowania | Długie pazurki |
| Szerokość | 70,9 mm |
| wysokość | 70,9 mm |
| głębokość | 33 mm |
| głębokość zagnieżdżenia | 21 mm |
| Masa produktu | 0,0674 kg |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 25…35 °C |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | 0…50 °C |
| Normy | Dyrektywa EMC EN 60669-1 Dyrektywa niskonapięciowa |
| stopień ochrony IP | IP20 |
|---|---|
| stopień ochrony IK | IK01 |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".