Parametry podstawowe Gama produktów Altira Typ produktu lub komponentu Przycisk awaryjny blokowany kluczem prezentacja urządzenia Mechanizm zastosowanie łącznika Awaryjny Parametry uzupełniające montaż elementu osprzętu elektroinstalacyjnego Montaż podtynkowy Montaż natynkowy sposób montaż urządzenia Natynkowy Podtynkowy Przeznaczenie urządzenia System instalacyjny Optiline 45...
Parametry podstawowe Gama produktów Altira Typ produktu lub komponentu Przycisk awaryjny blokowany kluczem prezentacja urządzenia Mechanizm zastosowanie łącznika Awaryjny Parametry uzupełniające montaż elementu osprzętu elektroinstalacyjnego Montaż podtynkowy Montaż natynkowy sposób montaż urządzenia Natynkowy Podtynkowy Przeznaczenie urządzenia System instalacyjny Optiline 45 funkcja łącznika Pojedynczy prąd znamionowy 6 A przy 250 V AC 50 Hz sterowanie przez Przycisk liczba modułów 2 moduły sposób mocowania Zatrzaskowo przyłącza - zaciski 3 zaciski bezśrubowe przekrój przewodów przyłączeniowych 2 x 1,5 ... 2 x 2,5 mm² dla sztywnych kabli 2 x 1,5 ... 2 x 2,5 mm² dla linka kabel (kable) materiał PBT (tetraftalan butylenu) wykończenie powierzchni Satynowe głębokość zagnieżdżenia 21,7 mm wysokość 45 mm Szerokość 45 mm głębokość 33,8 mm Masa produktu 0,083 kg Środowisko pracy Normy EN 60529 EN 62262 temperatura otoczenia dla pracy urządzenia 5…50 °C... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Gama produktów | Altira |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Przycisk awaryjny blokowany kluczem |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm |
| zastosowanie łącznika | Awaryjny |
| montaż elementu osprzętu elektroinstalacyjnego | Montaż podtynkowy Montaż natynkowy |
|---|---|
| sposób montaż urządzenia | Natynkowy Podtynkowy |
| Przeznaczenie urządzenia | System instalacyjny Optiline 45 |
| funkcja łącznika | Pojedynczy |
| prąd znamionowy | 6 A przy 250 V AC 50 Hz |
| sterowanie przez | Przycisk |
| liczba modułów | 2 moduły |
| sposób mocowania | Zatrzaskowo |
| przyłącza - zaciski | 3 zaciski bezśrubowe |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | 2 x 1,5 ... 2 x 2,5 mm² dla sztywnych kabli 2 x 1,5 ... 2 x 2,5 mm² dla linka kabel (kable) |
| materiał | PBT (tetraftalan butylenu) |
| wykończenie powierzchni | Satynowe |
| głębokość zagnieżdżenia | 21,7 mm |
| wysokość | 45 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| głębokość | 33,8 mm |
| Masa produktu | 0,083 kg |
| Normy | EN 60529 EN 62262 |
|---|---|
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 5…50 °C |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -15…60 °C |
| stopień ochrony IK | IK08 |
| stopień ochrony IP | IP44 |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".