SE-MGU9.440.12
8420375154344
105474
Parametry podstawowe gama produktów Unica Kategoria akcesoriów / części oddzielnych Akcesoria do mocowania Typ produktu lub komponentu Płytka pokrywy nazwa gamy Unica Top - Unica Class liczba modułów 2 moduły prezentacja urządzenia Płytka środkowa sposób mocowania Zatrzaskowy odcień koloru Grafit Parametry uzupełniające Przeznaczenie urządzenia Gniazdo TV / FM...
Parametry podstawowe gama produktów Unica Kategoria akcesoriów / części oddzielnych Akcesoria do mocowania Typ produktu lub komponentu Płytka pokrywy nazwa gamy Unica Top - Unica Class liczba modułów 2 moduły prezentacja urządzenia Płytka środkowa sposób mocowania Zatrzaskowy odcień koloru Grafit Parametry uzupełniające Przeznaczenie urządzenia Gniazdo TV / FM materiał ASA + PC: osłona Normy EN 50083-2 EN 50083-4 EN 50083-1 głębokość 9 mm Szerokość 45 mm wysokość 45 mm Masa produktu 0,0075 kg Środowisko pracy stopień ochrony IK IK01 stopień ochrony IP IP40 zagadnienia środowiskowe i zdrowotne Bezhalogenowy Warunki gwarancji Gwarancja 18 miesięcy Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| gama produktów | Unica |
|---|---|
| Kategoria akcesoriów / części oddzielnych | Akcesoria do mocowania |
| Typ produktu lub komponentu | Płytka pokrywy |
| nazwa gamy | Unica Top - Unica Class |
| liczba modułów | 2 moduły |
| prezentacja urządzenia | Płytka środkowa |
| sposób mocowania | Zatrzaskowy |
| odcień koloru | Grafit |
| Przeznaczenie urządzenia | Gniazdo TV / FM |
|---|---|
| materiał | ASA + PC: osłona |
| Normy | EN 50083-2 EN 50083-4 EN 50083-1 |
| głębokość | 9 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| wysokość | 45 mm |
| Masa produktu | 0,0075 kg |
| stopień ochrony IK | IK01 |
|---|---|
| stopień ochrony IP | IP40 |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".