SE-MGU3.573.25
3606485110431
105745
Parametry podstawowe Gama produktów Unica Wireless Typ produktu lub komponentu Złożony ściemniacz prezentacja urządzenia Mechanizm częstotliwość transmisji 868,3 MHz [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V prąd przemienny (AC) +/- 10 % w 50 Hz liczba modułów 2 moduły sposób mocowania Zatrzaskowy odcień koloru Piaskowy elementy składowe urządzenia 1 duży klawisz i 2 wąskie klawisze...
Parametry podstawowe Gama produktów Unica Wireless Typ produktu lub komponentu Złożony ściemniacz prezentacja urządzenia Mechanizm częstotliwość transmisji 868,3 MHz [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V prąd przemienny (AC) +/- 10 % w 50 Hz liczba modułów 2 moduły sposób mocowania Zatrzaskowy odcień koloru Piaskowy elementy składowe urządzenia 1 duży klawisz i 2 wąskie klawisze Bezprzewodowy nadajnik i odbiornik Osprzęt dostarczany w dostawie Zestaw 8 symboli Parametry uzupełniające montaż elementu osprzętu elektroinstalacyjnego Montaż podtynkowy rodzaj nastaw Bez pozycji zerowej zasięg pracy 10...50 m wewnątrz budynku <,= 300 m na zewnątrz Typ obciążenia 230 V AC lampa halogenowa - 20...315 W 230 V AC lampa żarowa - 20...315 W Niskonapięciowa lampa halogenowa z zasilaczem elektronicznym - 20...315 VA Niskonapięciowa lampa halogenowa z transformatorem ferromagnetycznym - 20...315 VA Niskonapięciowa lampa halogenowa z transformatorem toroidalnym - 20...270 VA Rodzaj zabezpieczenia Zabezpieczenie przeciążeniowe Zabezpieczenie przed wzrostem temperatury Zabezpieczenie przez... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Gama produktów | Unica Wireless |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Złożony ściemniacz |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm |
| częstotliwość transmisji | 868,3 MHz |
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | 230 V prąd przemienny (AC) +/- 10 % w 50 Hz |
| liczba modułów | 2 moduły |
| sposób mocowania | Zatrzaskowy |
| odcień koloru | Piaskowy |
| elementy składowe urządzenia | 1 duży klawisz i 2 wąskie klawisze Bezprzewodowy nadajnik i odbiornik |
| Osprzęt dostarczany w dostawie | Zestaw 8 symboli |
| montaż elementu osprzętu elektroinstalacyjnego | Montaż podtynkowy |
|---|---|
| rodzaj nastaw | Bez pozycji zerowej |
| zasięg pracy | 10...50 m wewnątrz budynku <,= 300 m na zewnątrz |
| Typ obciążenia | 230 V AC lampa halogenowa - 20...315 W 230 V AC lampa żarowa - 20...315 W Niskonapięciowa lampa halogenowa z zasilaczem elektronicznym - 20...315 VA Niskonapięciowa lampa halogenowa z transformatorem ferromagnetycznym - 20...315 VA Niskonapięciowa lampa halogenowa z transformatorem toroidalnym - 20...270 VA |
| Rodzaj zabezpieczenia | Zabezpieczenie przeciążeniowe Zabezpieczenie przed wzrostem temperatury Zabezpieczenie przez zniszczeniem od nieprawidłowego obciążenia Zabezpieczenie przed zwarciem |
| przyłącza - zaciski | Zaciski śrubowe |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | <,= 2 x 2.5 mm² dla elastycznych kabli <,= 2 x 2,5 mm² dla sztywnego kabla |
| Normy | 99/5/EEC ETSI EN 301 489 EN 60669-2-1 89/336/EEC 73/23/EEC EN 60669-1 EN 61000-6-2 ETSI EN 300 220 EN 61000-6-3 |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | -5…35 °C |
| wilgotność względna | 20…95 % |
| głębokość zagnieżdżenia | 34 mm |
| głębokość | 46 mm |
| stopień ochrony IP | IP20 |
|---|---|
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".