SE-MGU50.786.18Z
8420375143911
105553
Parametry podstawowe gama produktów Unica zastosowanie urządzenia Sygnalizacja Typ produktu lub komponentu Dzwonek elektroniczny nazwa gamy Unica (ramki standardowe) prezentacja urządzenia Mechanizm z ramą montażową ze znalu i długimi pazurkami [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V prąd przemienny (AC) 50/60 Hz liczba modułów 2 moduły sposób mocowania Długie pazurki odcień koloru...
Parametry podstawowe gama produktów Unica zastosowanie urządzenia Sygnalizacja Typ produktu lub komponentu Dzwonek elektroniczny nazwa gamy Unica (ramki standardowe) prezentacja urządzenia Mechanizm z ramą montażową ze znalu i długimi pazurkami [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V prąd przemienny (AC) 50/60 Hz liczba modułów 2 moduły sposób mocowania Długie pazurki odcień koloru Biały (RAL 9003) Parametry uzupełniające Prąd pobierany 14 mA rodzaj nastaw 5 melodii do zaprogramowania przyłącza - zaciski Zaciski śrubowe poziom dźwięku 70 dB/1m przekrój poprzeczny kabla Przewód elastyczny 0,75… 1,5 mm² Przewód sztywny 0,75… 1,5 mm² możliwość podłączenia urządzeń dodatkowych 3 światła wskaźników połączone równolegle 10 standardowych przycisków połączonych równolegle materiał ASA + PC: osłona mechanizmu Znal: rama mocująca Normy IEC 62080 certyfikaty produktu CE temperatura otoczenia dla pracy urządzenia 15…30 °C Temperatura otoczenia dla przechowywania 0…35 °C głębokość zagnieżdżenia 33 mm... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| gama produktów | Unica |
|---|---|
| zastosowanie urządzenia | Sygnalizacja |
| Typ produktu lub komponentu | Dzwonek elektroniczny |
| nazwa gamy | Unica (ramki standardowe) |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm z ramą montażową ze znalu i długimi pazurkami |
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | 230 V prąd przemienny (AC) 50/60 Hz |
| liczba modułów | 2 moduły |
| sposób mocowania | Długie pazurki |
| odcień koloru | Biały (RAL 9003) |
| Prąd pobierany | 14 mA |
|---|---|
| rodzaj nastaw | 5 melodii do zaprogramowania |
| przyłącza - zaciski | Zaciski śrubowe |
| poziom dźwięku | 70 dB/1m |
| przekrój poprzeczny kabla | Przewód elastyczny 0,75… 1,5 mm² Przewód sztywny 0,75… 1,5 mm² |
| możliwość podłączenia urządzeń dodatkowych | 3 światła wskaźników połączone równolegle 10 standardowych przycisków połączonych równolegle |
| materiał | ASA + PC: osłona mechanizmu Znal: rama mocująca |
| Normy | IEC 62080 |
| certyfikaty produktu | CE |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 15…30 °C |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | 0…35 °C |
| głębokość zagnieżdżenia | 33 mm |
| głębokość | 44 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| wysokość | 45 mm |
| Masa produktu | 0,1499 kg |
| stopień ochrony IK | IK01 |
|---|---|
| stopień ochrony IP | IP20 |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".