Parametry podstawowe gama produktów Unica nazwa gamy Unica (ramki standardowe) Typ produktu lub komponentu Wykrywacz ruchu prezentacja urządzenia Mechanizm Typ obciążenia Żarówka 230 V AC - 2300 W. Żarówka halogenowa 230 V AC - 2000 W. Żarówka halogenowa niskonapięciowa z transformatorem drutowym - 1500 VA Lampy niskonapięciowe z transformatorem elektronicznym - 1150 VA Wentylator 230 V AC - 200 VA Konwektor 230 V AC - 2300 W....
Parametry podstawowe gama produktów Unica nazwa gamy Unica (ramki standardowe) Typ produktu lub komponentu Wykrywacz ruchu prezentacja urządzenia Mechanizm Typ obciążenia Żarówka 230 V AC - 2300 W. Żarówka halogenowa 230 V AC - 2000 W. Żarówka halogenowa niskonapięciowa z transformatorem drutowym - 1500 VA Lampy niskonapięciowe z transformatorem elektronicznym - 1150 VA Wentylator 230 V AC - 200 VA Konwektor 230 V AC - 2300 W. Stycznik 230 V AC - 200 VA Świetlówka (średnica: 26… 38 mm): 1 Ściemnialny statecznik elektroniczny 1-10 V - 2000 VA, cos phi = 0,9 Świetlówka kompaktowa - 500 VA kolor zaślepki Biały Parametry uzupełniające zakres mocy 2300 W [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V prąd przemienny (AC) +/- 10 % w 50/60 Hz strefa wykrywania ruchu 9 x 18 m (PIR wysokość montażu 1.2 m) 10 x 20 m (PIR wysokość montażu 2.15 m) strefa wykrywania obecności 6 x 12 m (PIR wysokość montażu 2.15 m) 5 x 10 m (PIR wyskość montażu 1.2 m) kąt wykrywania Pełny 180° Częściowy 90° w lewo lub prawo możliwe tryby pracy M: sterowanie ręczne (manual) S: sterowanie podporządkowane (slave) A: sterowanie automatyczne... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| gama produktów | Unica |
|---|---|
| nazwa gamy | Unica (ramki standardowe) |
| Typ produktu lub komponentu | Wykrywacz ruchu |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm |
| Typ obciążenia | Żarówka 230 V AC - 2300 W. Żarówka halogenowa 230 V AC - 2000 W. Żarówka halogenowa niskonapięciowa z transformatorem drutowym - 1500 VA Lampy niskonapięciowe z transformatorem elektronicznym - 1150 VA Wentylator 230 V AC - 200 VA Konwektor 230 V AC - 2300 W. Stycznik 230 V AC - 200 VA Świetlówka (średnica: 26… 38 mm): 1 Ściemnialny statecznik elektroniczny 1-10 V - 2000 VA, cos phi = 0,9 Świetlówka kompaktowa - 500 VA |
| kolor zaślepki | Biały |
| zakres mocy | 2300 W |
|---|---|
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | 230 V prąd przemienny (AC) +/- 10 % w 50/60 Hz |
| strefa wykrywania ruchu | 9 x 18 m (PIR wysokość montażu 1.2 m) 10 x 20 m (PIR wysokość montażu 2.15 m) |
| strefa wykrywania obecności | 6 x 12 m (PIR wysokość montażu 2.15 m) 5 x 10 m (PIR wyskość montażu 1.2 m) |
| kąt wykrywania | Pełny 180° Częściowy 90° w lewo lub prawo |
| możliwe tryby pracy | M: sterowanie ręczne (manual) S: sterowanie podporządkowane (slave) A: sterowanie automatyczne |
| liczba modułów | 2 moduły |
| rodzaj nastaw | Regulacja czasu rozłączenia i jasności |
| typ sterowania | Zastąpienie ręczne za pomocą maksymalnie 5 przycisków |
| konfiguracja przewodów | 3 przewody z przewodem zerowym |
| dostosowanie jasności światła | 5…1000 lux |
| zakres opóźnienia czasowego | 2 s...20 min |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | <,= 2 x 2,5 mm² dla przewodu elastycznego <,= 2 x 2,5 mm² dla sztywnego kabla |
| oznakowanie | L+N |
| przyłącza - zaciski | Zaciski śrubowe |
| materiał | ASA + PC: osłona mechanizmu |
| sposób mocowania | Zatrzaskowy |
| wysokość montażowa | 1,2…2,15 m |
| głębokość | 58 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| wysokość | 45 mm |
| głębokość zagnieżdżenia | 34 mm |
| Masa produktu | 0,076 kg |
| stopień ochrony IP | IP20 |
|---|---|
| stopień ochrony IK | IK01 |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | -5…35 °C |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -20…55 °C |
| wilgotność względna | 0…5 % |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Normy | EN 60669-2-1 |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".