SE-SDN2200623
8690495044003
101945
Parametry podstawowe Indeks produktu SDN2200623 Gama produktów Sedna kolor zaślepki kremowy prezentacja urządzenia bez ramki przyłącza - zaciski zaciski bezgwintowe Typ produktu lub komponentu ściemniacz Parametry uzupełniające długość izolacji zdejmowanej z kabla 7 mm głębokość 47.5 mm głębokość wystawania 20 mm liczba kabli 1x2.5 mm² Masa produktu 0.10536 kg materiał tworzywo termoplastyczne ABS o...
Parametry podstawowe Indeks produktu SDN2200623 Gama produktów Sedna kolor zaślepki kremowy prezentacja urządzenia bez ramki przyłącza - zaciski zaciski bezgwintowe Typ produktu lub komponentu ściemniacz Parametry uzupełniające długość izolacji zdejmowanej z kabla 7 mm głębokość 47.5 mm głębokość wystawania 20 mm liczba kabli 1x2.5 mm² Masa produktu 0.10536 kg materiał tworzywo termoplastyczne ABS o zwiększonej odporności na promieniowanie UV montaż elementu osprzętu elektroinstalacyjnego montaż podtynkowy Rodzaj zabezpieczenia elektroniczne zabezpieczenie bezpiecznikowe sposób mocowania pazury, zakres pracy pazurów 51...80 mm  , śruby Szerokość 71 mm sztywność kabla elastyczny  , sztywny typ obciążenia 230 V AC lampa halogenowa 25...325 W  , 230 V AC lampa żarowa 25...325 W  , niskonapięciowa lampa halogenowa z zasilaczem elektronicznym 25...325 VA wykończenie powierzchni lśniący wysokość 71 mm zastosowania ściemniacza obciążenie pojemnościowe  , obciążenie rezystancyjne [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V prąd przemienny (AC) Środowisko pracy certyfikaty produktu... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Indeks produktu | SDN2200623 |
| Gama produktów | Sedna |
| kolor zaślepki | kremowy |
| prezentacja urządzenia | bez ramki |
| przyłącza - zaciski | zaciski bezgwintowe |
| Typ produktu lub komponentu | ściemniacz |
| długość izolacji zdejmowanej z kabla | 7 mm |
| głębokość | 47.5 mm |
| głębokość wystawania | 20 mm |
| liczba kabli | 1x2.5 mm² |
| Masa produktu | 0.10536 kg |
| materiał | tworzywo termoplastyczne ABS o zwiększonej odporności na promieniowanie UV |
| montaż elementu osprzętu elektroinstalacyjnego | montaż podtynkowy |
| Rodzaj zabezpieczenia | elektroniczne zabezpieczenie bezpiecznikowe |
| sposób mocowania | pazury, zakres pracy pazurów 51...80 mm |
|  , | śruby |
| Szerokość | 71 mm |
| sztywność kabla | elastyczny |
|  , | sztywny |
| typ obciążenia | 230 V AC lampa halogenowa 25...325 W |
|  , | 230 V AC lampa żarowa 25...325 W |
|  , | niskonapięciowa lampa halogenowa z zasilaczem elektronicznym 25...325 VA |
| wykończenie powierzchni | lśniący |
| wysokość | 71 mm |
| zastosowania ściemniacza | obciążenie pojemnościowe |
|  , | obciążenie rezystancyjne |
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | 230 V prąd przemienny (AC) |
| certyfikaty produktu | GOST-R |
| Normy | EN 60669-2-1 |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| Znak jakości | CE |
| Okres | 18 miesięcy |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Krem |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".