Parametry podstawowe Gama produktów Odace Typ produktu lub komponentu Elektroniczny regulator temperatury prezentacja urządzenia Mechanizm z plastikową ramą montażową Osprzęt dostarczany w dostawie Czujnik zastosowanie urządzenia Ogrzewanie odcień koloru Czarny liczba zacisków 7 zaciski śrubowe rozmiar wyświetlacza 44 mm Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia...
Parametry podstawowe Gama produktów Odace Typ produktu lub komponentu Elektroniczny regulator temperatury prezentacja urządzenia Mechanizm z plastikową ramą montażową Osprzęt dostarczany w dostawie Czujnik zastosowanie urządzenia Ogrzewanie odcień koloru Czarny liczba zacisków 7 zaciski śrubowe rozmiar wyświetlacza 44 mm Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy typ sterowania Ekran dotykowy liczba modułów 2 moduły sposób mocowania Wkrętami zakres regulacji temperatury 5…35 °C tryb powietrzny 5…50 °C tryb podłogowy 5…50 °C tryb podwójny dokładność pomiarowa +/- 0,5 % °C typ i konfiguracja styków NO [In] prąd znamionowy 10 A (obciążenie rezystancyjne) 1 A (obciążenie indukcyjne) cos phi = 0,6 [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V AC 50 Hz Rodzaj zabezpieczenia Zabezpieczenie przed przegrzaniem Elektroniczne zabezpieczenie nadprądowe wartości znamionowe bezpiecznika skojarzonego 10 A trwałość elektryczna 100000 cykl Kształt łba śruby Minus głowica wymiary zacisków przyłączeniowych 2 x... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Gama produktów | Odace |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Elektroniczny regulator temperatury |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm z plastikową ramą montażową |
| Osprzęt dostarczany w dostawie | Czujnik |
| zastosowanie urządzenia | Ogrzewanie |
| odcień koloru | Czarny |
| liczba zacisków | 7 zaciski śrubowe |
| rozmiar wyświetlacza | 44 mm |
| sposób montażu urządzenia | Podtynkowy |
|---|---|
| typ sterowania | Ekran dotykowy |
| liczba modułów | 2 moduły |
| sposób mocowania | Wkrętami |
| zakres regulacji temperatury | 5…35 °C tryb powietrzny 5…50 °C tryb podłogowy 5…50 °C tryb podwójny |
| dokładność pomiarowa | +/- 0,5 % °C |
| typ i konfiguracja styków | NO |
| [In] prąd znamionowy | 10 A (obciążenie rezystancyjne) 1 A (obciążenie indukcyjne) cos phi = 0,6 |
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | 230 V AC 50 Hz |
| Rodzaj zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem Elektroniczne zabezpieczenie nadprądowe |
| wartości znamionowe bezpiecznika skojarzonego | 10 A |
| trwałość elektryczna | 100000 cykl |
| Kształt łba śruby | Minus głowica |
| wymiary zacisków przyłączeniowych | 2 x 1.5...1 x 4 mm² |
| sztywność kabla | Elastyczny Linka Stały |
| długość izolacji zdejmowanej z kabla | 10 mm |
| materiał | Termoplastyczny ABS, stabilizowany UV: płyta środkowa PBT (politereftalan butylenu) GF30: rama nośna PA (poliamid) 6 GF20 FR: obudowa |
| typ wyświetlacza | 7 segmentowy LED |
| materiał wyświetlacza | Plastik |
| wysokość | 71 mm |
| Szerokość | 71 mm |
| głębokość | 51 mm |
| głębokość zagnieżdżenia | 32 mm |
| Masa produktu | 0,22 kg |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -5…50 °C |
|---|---|
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | -10…35 °C |
| wilgotność względna | 0…95 % |
| Normy | EN 60730-2-9 |
| wytyczne | 2006/95/EC - dyrektywa niskonapięciowa 2004/108/EC - kompatybilność elektromagnetyczna |
| certyfikaty produktu | Aenor |
| stopień ochrony IK | IK04 |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | nd |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".