SE-S52P804J
3606480545993
103424
Parametry podstawowe gama produktu Odace nazwa gamy Touch Typ produktu lub komponentu Ramka ozdobna liczba zespołów 2 zespoły kierunek instalowania Poziomy/pionowy odległość pomiędzy środkami 71 mm rodzaj ramki podwójna sposób pakowania Woreczek foliowy typu flow-pack Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy sposób mocowania Zatrzaskowy...
Parametry podstawowe gama produktu Odace nazwa gamy Touch Typ produktu lub komponentu Ramka ozdobna liczba zespołów 2 zespoły kierunek instalowania Poziomy/pionowy odległość pomiędzy środkami 71 mm rodzaj ramki podwójna sposób pakowania Woreczek foliowy typu flow-pack Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy sposób mocowania Zatrzaskowy odcień koloru Biały i szczotkowane aluminium (RAL 9003) wykończenie powierzchni Błyszczące i szczotkowane materiał PC (poliwęglan): ramka ozdobna Aluminium wysokość 85 mm Szerokość 156 mm głębokość 10 mm Masa produktu 0,02176 kg Środowisko pracy Temperatura otoczenia dla przechowywania -5…50 °C temperatura otoczenia dla pracy urządzenia 5…45 °C Normy EN 60669-1 2006/95/EEC UNE 20315-1-1 NF C 61-314 certyfikacja produktu AENOR: 030/2205 LCIE: NF 603415A N NF stopień ochrony IK IK04 stopień ochrony IP IP21D zagadnienia środowiskowe i zdrowotne Bezhalogenowy Warunki gwarancji... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| gama produktu | Odace |
|---|---|
| nazwa gamy | Touch |
| Typ produktu lub komponentu | Ramka ozdobna |
| liczba zespołów | 2 zespoły |
| kierunek instalowania | Poziomy/pionowy |
| odległość pomiędzy środkami | 71 mm |
| rodzaj ramki | podwójna |
| sposób pakowania | Woreczek foliowy typu flow-pack |
| sposób montażu urządzenia | Podtynkowy |
|---|---|
| sposób mocowania | Zatrzaskowy |
| odcień koloru | Biały i szczotkowane aluminium (RAL 9003) |
| wykończenie powierzchni | Błyszczące i szczotkowane |
| materiał | PC (poliwęglan): ramka ozdobna Aluminium |
| wysokość | 85 mm |
| Szerokość | 156 mm |
| głębokość | 10 mm |
| Masa produktu | 0,02176 kg |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -5…50 °C |
|---|---|
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 5…45 °C |
| Normy | EN 60669-1 2006/95/EEC UNE 20315-1-1 NF C 61-314 |
| certyfikacja produktu | AENOR: 030/2205 LCIE: NF 603415A N NF |
| stopień ochrony IK | IK04 |
| stopień ochrony IP | IP21D |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Inox |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".